Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Použité TAMPÓNY - kam s nimi ?

adriana

..rodicka:-)) hej? tak to nie je črevo, asi máš príliš veľké niečo iné:-)) na to je odborník gynekológ, nie ja...
...baby, nečítali ste náhodou Svet podľa Garpa? ..hovorí vám niečo byť netolerantný k netolerantným?..len neviem, kto z nás je ten prvý a kto ten druhý...

adriana

..cicera..no utekaj za tou mamkou a spýtaj sa jej, čo je to análny sex..ja som to nevymyslela, tak sa môžem zmýliť v definícii..

cicera

No tak to mas pomylenu vaginu s ritnym vencom. Viem ze su blizko,ale ze by som si pomylila ich funkcie. Si fakt divna.
Odporucam ti tu prirucku este raz prejst a urobit si poriadok v hlave. Vela stastia.

adriana

samozrejme, že hovorí..ale vy ste zrejme spadli z marsu alebo odkiaľ...je to tam všetko spolu a niekedy doslova aj dopísmena...

adriana

..pozri si moja anatomickú príručku a uvidíš, že tieto dva otvory sú sakra blízko..a veľa žien si a mužov si funkciu týchto dvoch orgánov nejako spája dokopy, takže asi tak..spýtaj sa mamy, možno budeš prekvapená...

rodicka

Adriana, to co su za hluposti? Musis byt velmi stara skola ak pojem klistyr alebo spontanne samoprecistenie criev pred porodom ti nic nehovori.

cicera

A ty si kde asistovala, pri rodeni prasiatok v mastali? Mna urcite neumyvali od sraciek ako teba chuda. Je mi ta skutocne luto. Inak ak tvoja mama serie cez vaginu, tak necudo ze aj ty si nejaka divna.

adriana

cicera, neviem či sa mám smiať, plakať, alebo ťa ľutovať..no utekaj sa spýtať teraz mamy pre zmenu, prečo ťa umývali, keď si sa narodila:-)) možno ti vvtedy niečo vymyli:-)) utekaj moja...:-))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Použité TAMPÓNY - kam s nimi ? - Fórum - ZDRAVIE.sk