Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oreganový olej

Príspevok v téme: Oreganový olej
asined

RNG - chcela som, sa ti úprimne po´dakovať za úžasnú radu, oreganový olej poradil okamžite po prvom užití na moje (5 mesiacov) pretrvávajúce problémy s mykoplazmou. problém je, že akonáhle dávku len na niekolko dní vysadím, objavia sa problémy znova (bolesť hrdla, pobolievanie na prieduškách. beriem aj silné probiotiká, obmedzujem cukry.rada by som sa spýtala, ako dolho je potrebné oreganový olej užívať, aby sa mykoplazma zlividovala natoľko, že sa už nevráti s príznakmi ochorenia horných dýchacích ciest. okrem iného mám pocit, že mám viac energie a cítim sa po telesnej aj duševnej stránke posilneá a vyrovnanejšia. ešte raz úprimne ďakujem a odporúčam ako prírodnú aleternatívu pri mykoplazmách.

RNG

Numbius, vyrobcovia napisu na navody to co sa im hodi alebo na co ich prinutia , napr u nas je to FDA, ktora je viacmenej v rukach farmacie. Ale lekari, co s tym pracuju odporucaju ine, ucinne davky a to je na carvacrol 3 x 200 mg, tj z tych kapsuliek je to 3 x 2 kapsulky, s jedlom.
Osobne to mam za dlhe roky mnohokrat odskusane na sebe aj mojich blizkych a priateloch. A skusil som aj vyssie davky, z netrpezlivosti, ale aj zo zvedavosti. A bolo to OK.

numbius

zdravim RNG:

mam otazocku dnes zacinam s anti candida dietou...
- mam nejasnost s davkovanim toboliek z orgenoveho oleja (55% carvacol 90 toboliek)... ake je davkovanie na obale sa pise ze 1 tobolka, 1-2x denne s jedlom... ale tu som cital davkovanie odlisne 3x2 tobolky denne ? takze ake je to davkovanie spravne ?

danielitta90

pre RNG - dobry den, chcela by som sa opytat,ci pri proti-kandidovej diete / mam vaginalnu mykozu/ uzivanie oreganoveho oleja a GSE roztoku nemoze nejako nepriaznivo ovplynit moje dietatko 1rocne, ktore stale kojim? resp. je mozne uzivanie tychto doplnkov aj takymito malymi detmi?/ dcerke uz davam kokosovy olej na cajovej lyzicke/. Moja dcerka ma diagnostikovanu kandidu v ustach. Dakujem za info

Ivka 1

Karamelinka napíš mi na mail, mám skúsenosti s riešením imunity aj u malých detičiek a synček by potreboval užívať prírodné ATB aspoň mesiac a potom už len udržiavať imunitu v rovnováhe.

karamelinka

RNG chclea som sa ta opytat moj syn ma 3 roky prekonal teraz campylobaktera mesiac drzal dietu mal nastupit do skolky ale nemohol lebo sme cakali na vysledky...ma ich v poho uz len ja neviem ci je naozaj v poriadku dam mu este asi vysetrit stolicu lebo ked sa to vsetko zacalo tak mu ster z konecnika vysiel negativne a potom az zo stolice mu vysiel tento hnusak...ale chcela som sa opytat na nejake pripravky ktore by mohol uzivat okrem probiotik...pocula osm dobre chvaly na oreganovy olej mohol by ho uzivat?co je dobrena vynicenie tohto bacila?diky moc moc mi to pomoze uz som zufala nakolko mam doma etse 6 mesacnu dceru dakujem

RNG

Nuz ja pouzivam dnes miesto rybacich olejov olej z morskych rackov, krill, ktory je az 8 krat tak biologicky ucinny v tele, ako rybacie oleje. Takze miesto 10 gramov rybacieho oleja(polievkova lyzica) Bberiem 1.5 gramu krill oleja. Samozrejme je to cisty, antarkticky nezamoreny olej, nie hociaka znacka

Džek

prosím ako dlho je treba užívať rio mare capsle?Viažu na seba tuky?Zabraňujú priberaniu na váhe?/nie chudnutiu/.Zvyšujú pocit energie?Je prosím iná náhrada ako napr.klasický rybý tuk? ďakujem a pozdravujem.

RNG

Vsetko, co telo potrebuje. Ale najlepsie je napravit si zlozenie stravy a travenie, lebo to ti doda mnohotisoic roznych potrebnych zivin, co je nepredstavitelne doplnovat po jednom

jopppo

Dakujem za informaciu. Vyzera to ako jest za celu hrst doplnkov. Ktore su nejake univerzalne doplnky, ktore maju maximalne ucinky pre zdravie?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oreganový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk