Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oreganový olej

Príspevok v téme: Oreganový olej
asined

RNG - chcela som, sa ti úprimne po´dakovať za úžasnú radu, oreganový olej poradil okamžite po prvom užití na moje (5 mesiacov) pretrvávajúce problémy s mykoplazmou. problém je, že akonáhle dávku len na niekolko dní vysadím, objavia sa problémy znova (bolesť hrdla, pobolievanie na prieduškách. beriem aj silné probiotiká, obmedzujem cukry.rada by som sa spýtala, ako dolho je potrebné oreganový olej užívať, aby sa mykoplazma zlividovala natoľko, že sa už nevráti s príznakmi ochorenia horných dýchacích ciest. okrem iného mám pocit, že mám viac energie a cítim sa po telesnej aj duševnej stránke posilneá a vyrovnanejšia. ešte raz úprimne ďakujem a odporúčam ako prírodnú aleternatívu pri mykoplazmách.

RNG

Cistenie a odmorenie sa prevadza absorbciou(mikrovlakniny, aktivne uhlie bentonity zeolity), roznymi silnymi enzymatickymi zmesami a pripadne aj chelaciou.

RNG

Monolauin, pod tym menom sa to predava.
A bral by som aj protiplesnovy oreganovy olej, lebo hnisania obsahuju vzdy nejake plesnove ci kvasne kultury.
Udrzba a odmorovanie,predchadzanie nakazam je tu ovela dolezitejsiem nez "s krizkom po funuse" adresovanie vredov , lezii a exemov, pripadne roznych chorob z mikrobov.

RNG

Je to vzacna geneticka chyba podla lekarov zatial, v literature sa nazyva aj Jobov syndrom.
Prejavuje sa mnozstvom vredov, exemov, roznych mnakaz a dokonca aj sepsami(otrava krvi)
Lekari adresuju zatial len nasledky pomocou atb a roznych inych liekov
www.ncbi.nlm.nih.gov
Nuz ja osobne by som sa branil antimikrobialnymi, antiviralnymi a mnozstvom zelenych jediel a enzymov, lebo zrejme sa jedna o chorobu sposobujucu zamorenie tela a to treba odmorovat v prvom rade , aby sa zamorenie nemuselo vyhadzovat cez kozu.
Prve by boli asi silne enzymi , betaglukany a napr GSE a monorauricku kyselinu, tiez nejake ine z antiviralnych, kedze jeden z priznakov su suche usta a syndrom suchych oci.

mercury 2

Pekný den RNG. Chcela by som ťa poprosiť o vysvetlenie ohladom hyper Ige syndromu. Co to vlastne je a čo može sposobovať. Dakujem.

RNG

na infekcie hoernych dychacich ciest treba zacat v porvom rade kvapkami do nosa(roztok GSE a koloidne striebro, striedat, niekolkokrat denne)
GSE, oreganovy olej a cesnakove tabletky sa daju brat odrazu, ziadny problem. Zle kombinacie(nehovorim skodlive) potravinovych doplnkov su velmi zriedkave, napr antimikrobialne a probiotika naraz.

RNG

zahorak, oreganovy polej ma silnu vonu, ja dnes na pliesne odporucam najma roztok GSE, na nechty aj velmi silny, az 5%.

jopppo

Ahoj RMC,
chcem sa Ta spytat na nazor, poslednu dobu ma stale trapia zapalene mandle, zdurene uzliny, upchate dychacie cesty.
Pred cca 5-6 rokmi som bol par mesiacov v zahranici, kde moje problemy s hrdlom a dutinami zacali. Lekarka netusi za tie roky co mi je a riesi to len antibiotikami, vzdy ked uz je neskoro.

Chcem skusit kuru oreganovym olejom a citricidalom, obe v gelovych tabletach. K tomu som este uvazoval si davat aj cesnakovy olej (tiez v tabletach). Mozu sa vsetky veci jest sucasne? Pripadne by si odporucil nieco ine?

Dakujem.

zahorak

rng mam pliesen na nechte na nohe ako použit oreganovy olej a aky si mam kupit apopripade kde za odpoved dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oreganový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk