Oreganový olej

Príspevok v téme: Oreganový olej
asined

RNG - chcela som, sa ti úprimne po´dakovať za úžasnú radu, oreganový olej poradil okamžite po prvom užití na moje (5 mesiacov) pretrvávajúce problémy s mykoplazmou. problém je, že akonáhle dávku len na niekolko dní vysadím, objavia sa problémy znova (bolesť hrdla, pobolievanie na prieduškách. beriem aj silné probiotiká, obmedzujem cukry.rada by som sa spýtala, ako dolho je potrebné oreganový olej užívať, aby sa mykoplazma zlividovala natoľko, že sa už nevráti s príznakmi ochorenia horných dýchacích ciest. okrem iného mám pocit, že mám viac energie a cítim sa po telesnej aj duševnej stránke posilneá a vyrovnanejšia. ešte raz úprimne ďakujem a odporúčam ako prírodnú aleternatívu pri mykoplazmách.

issey

Ahoj RNG.
Chcem sa opytat na Tvoj nazor na Oreganovy olej od firmy natural factors. Myslis, ze budu stacit tie 4 kvapky denne pod jazyk alebo do napoja na znicenie helicobaktera?
Dakujem.
naturalfactors.com

RNG

Pozor s tym 100% oreganovym olejom, ten predavaju velmi zriedkavo, obvykle je riedeni 1;1 az 1;10 olivovym olejom a vyrobca tvrdi, ze sa jedna o 100% oreganovy olej a zabudne dodat ze ten 100% je len pridany do olivoveho.
Triky vyrobcov a dezinformacia su skor pravidlo, nez vynimka.
Teda co je dolezite je poznat obsah aktivnej latky v nom, carvacrolu v miligramoch na kapsulu.
A to zialbohu malokto pise, to najdes len na najkvalitnejsich vyrobkoch.
Ale uz aj 1% oreganovy olej je ucinny na plesne.

mamina zuzka

Ja som si kúpila 100% oregánový olej v kapsulkách na mimibazare za 12 €, užívala som ho a používala olejček z neho aj na nechty, pomohlo mi to na plesen na palci,ktorej som sa nemohla zbavit pol roka.

ViktóriaM

Dobrý deň,

chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť, máte niekto skúsenosti s účinkami Candiminu na odstránenie candidy albicans z tenkého čreva?

Aké dávky sú vhodné pre dospelého? V odporúčaniach na prípravku je uvedené 2x denne 2 kvapky, vraj sa nesmie prekročiť táto dávka. Ale nie je to nízka dávka? Postačuje na odstránenie candidy albicans v čreve?

Koľko balení je asi potrebné užiť - aspoň cca? Uvažujem nad tým, či to v takých malých dávkach účinkuje a ak áno, aká dlhá liečba je asi potrebná.

Prosím, poznáte aj iné prípravky s oregánovým olejom? Je niečo lacnejšie v rovnakej kvalite, koncentrácii? Má naozaj Candimin najväčšiu koncentráciu oregánového oleja? Píšete napr. 150 mg v tablete, ale neviem si to prepočítať na ml, v ktorých sa uvádza Candimin.

Veľmi srdečná vďaka za každú skúsenosť a informáciu. Všetko dobré.

RNG

danuska, psylium nepohlti vsetky uzitocne latky z pomletych lanovych semiacok. Ale ked chces dostat maximum z lanovych semiacok, ber ich napr s joghurtom, a psylium a na vlakniny bohate jedla aspon 2-3 hodiny neskor.Aby sa to v crevach nezmiesalo.

danuska123

RNG chcem sa opytat, ci mozem sucastne uzivat psylium aj pomletene lanove semiacka a aka doba by mala byt medzi ich uzitiu aby psylium nepohltilo vsetky prospecne latky zo semiacok, dakujem :)

RNG

gse je znacka vyrobku, ktory obsahuje citricidal, patentovany aktivovany(zosilneny) vytazok z grapefruitovych semienok.
Je to velmi silny a sirokospektralny antimikrobialny prostriedok, casto pracujuci aj tam, kde antibiotika zlyhaju. Dochadza ako kvapky, tiez ako tabletky. Kvapky sa davaju do vody a produkuju tzv horkac, ako som to nazval ja tu na fore casto, lebo ten roztok ne az neprijemne horky. Preto niekto radsej berie kapsule, ktore sa daju lahko prehltnut.
Inac, prosim o pouzivanie vyhladavaca,tu na fore su hromady informacii, ktore sa daju cez vyhladavanie lahko najst.

Katrinka

Rnd prosím ťa čo je to GSE, vysvetli mi prosím ta čo a načo je to su to tableky olej alebo nejaka skratka niečoho, som tu prvý raz, dakujem.

Katrinka

Ahojte,prosim Filipko ,hladala som na net.adrese čo si napisal www.finclub.sk a oreganový olej som tam nenašla, alebo je pod iným nazvom?

filipko

Jara, dufam ze ten olej pomoze... Ja som vkladala velke nadeje do toho. Vyzera to veru dobre a ja aj verym ze to dobre je. Zbierala som rozne INFO o tom a vsetci co s tym maju skusenosti tak si to nevedia vynachvalit. Drzim palce a prajem skore uzdravenie...