domáce cvičenie, môže byť?

Príspevok v téme: domáce cvičenie, môže byť?
whee_ee

ahojte, no chcem sa spýtať, či je podľa vás môj plán vhodný:D doteraz som cvičila len na stepperi, nakoľko mám nepodarené kĺby:D..ale plánujem teraz 20-30 min stepper + zostava kalanetiky/ 20-30min stepper + rottana asi tak 3-4 krát do týždňa a sem tam len tak na rottane sa potočiť.. myslíte, že mi to pomôže schudnúť, vytvarovať a spevniť? stravu upravenú mám. ďakujem

whee_ee

ahoj lisa, bolo som rozozrata od prazdinn, takze vaha stoji..:D ale teraz už zase zacinam:) a do posilky som chodila, lenze teraz sa mi to moc neoplati, kedze nemam ani tolko casu a mam problemy s klbami a som rada, ze doma zo steppera ma nebolia:D... a ja chcem aj spevnit postavu a tak, preto som rozmyslala nad tou kalanetikou:)...a ked bude tuk zliezat z celeho tela, budem len a len rada:D:D.. no uvidime, co to da:):) a dakujem:)

LisaRowe

Ahoj whee_ee:-))
Tak ako sa drzis?Stale idu kila dolu?Pridam moj laicky nazor na tvoje cvicenie:-)Preco radsej nezbehnes do posilnovne,kde precvicis cele telo?Ja som uz nabehla na rozvrh 3x do tyzdna posilka plus 2 x nejake kardio cvicenie (co by mohol byt aj ten stepper)..Kalanetika sa mi nezda vhodne cvicenie pre chudnuce:-) aj ked nemam skusenosti,takze to ber s rezervou..A rotana?je asi zbytocna..Jednotvarne cvicenie a asi si sa stretla uz s nazorom,ze ked budes cvicit iba brucho aj tak ti tuk bude zliezat rovnomerne z celeho tela..Drzim palce:-)

simaa26

myslim ze mas velmi dobre vymysleny plan. urcite schudnes. ak nie, aspon si spevnis problematicke partie :o) drzim palceky :P