Od čoho viac rastú prsia. Od mäsa alebo mliečných výrobkov?

vevericka

no a samozrejme nezavisi to do toho co je jes..jedine ak celkovo clovek priberie, priberie aj tam..moznostou je este cvicenie, pretoze pod prsiami sa vyformuju svaly, ktore nasledne podvyhnu aj prsia..

vevericka

nie vzdy to zavisi od mamy, treba sa pozret aj na stare mamy obe, a treba brat do uvahy aj to ze vsetky 3 maju za sebou porod/y a nasledne kojenie, ktore ma tiez vplyv na velkost

janush273

lucusiq- ja mam prsia velkosti D-E, cize dost velke (aj ked mam len 51 kil), myslim ,ze velkost je geneticky dana. Aj ked mna sa kedysi spoluziaci zo srandy pytali, ze ci pijem vela mlieka-vraj ma ucinok na rast prs-a mozno mali ciastocne aj pravdu (mliecne vyrobky tvoria 80 percent mojej stravy/maso nejem)..:-D

Katka87

Ked mate 14-15 samozrejme vam mozu este dorast, ale pozrite sa ake prsia ma vasa mama, ak ma male, tak myslim, ze je zbytocne dufat. Radsej si setrit na plastiku, alebo sa s tym zmierit.

Katka87

Prsia ti od nicoho nenarastu, ani od mlieka, ani od masa, ani od "zazracnych" Judiniovej tabletiek, proste od nicoho. Ake budes mat velke prsia mas v genetike, pozri sa na svoju mamu a zeny v rodine a podla toho uvidis. Ak ich chces mat vacsie, tak jedine plastika. Ako existuju uz aj nejake injekcie, ktore ti ich zvacsia, ale efekt nie je trvaly, vydrzi to nejak rok ak si dobre pamatam, potom ti zas splasnu. Neviem teda, ci je to spravne riesenie, mne by dost vadilo mat prsia raz velke, raz male.

kajca

Baby netrapte sa ...ono to narastie...ja som raz pila stále mlieko...chutilo mi zarabala som si ho s cukrom ...a narastli mi neviem co od toho ..ale proste mi narastli skuste pit mlieko ale nie moc mozno o trochu narastu ..:)

muselinuska

vsetko je to len genetika!!kamaratka ma uz 25 a prsia nikde,takto to ma aj jej mama aj babka a ina ma 19 a stale jej rastu pretoze jej mmama ich ma velke a ked s nimi nebudes spokojna mozes ist na plastiku:D:D

Ily

NO ja budem mat 15 rokov..a maam uplne male prsia aj najmenšie čislo podprsenky je mi velké..je to hrozne deprimujuce lebo nemožem nosit ziadne vysrihy ..a citim sa proste blbo..kramy už davno mám..dorastu mi ešte?..