Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak

Preteba

jvaculka, na úpravu vysokého tlaku je dobré piť čaj z hlohu. Neviem koľko máš rokov, ani či ho máš dlhodobo vyšší, ak to je len prechodné, tak to môže byť stresová situácia, ktorá ho vyvolala.

jvaculka

Zdravím mám tlak 133/90 pulz 69 až 136/96. Ako môžem liečiť tento tlak je to v norme ale už moc zvýšený

Struzzo

Zdravím, nejúčinnějším způsobem, jak snížit tlak, je změna životosprávy. Není na tom nic těžkého. Jde to ruku v ruce s hubnutím.. dost hodnotné informace můžete získat zde > -odkaz odstránený- .. asi nejobsáhlejší článek o hubnutí, co jsem kdy četl. :)

martina88

ja som mavala busenie srdca a pohohol mi prasok Yacon, je to prirodny produkt, znizuje tlak aj cukor v krvi
-odkaz odstránený-

1hena123

anicka15
Nech sa vaša mamina nezahráva tento tlak je smrteľný. Mamina by mala začať piť veľa vody pretože má hustú krv a začať čistiť cievy. Predstavte si čerpadlo a hadicu keď polievate záhradu a keď stačíte tu hadicu aký je v nej tlak presne takto funguje srdce a nače cievy a žili....
Ak by ste potrebovali pomôcť kludne mi môžete napísať správu na Facebooku rada pomôžem : www.facebook.com

anicka15

Ahojte, bojím sa o moju mamu. Od štvrtka má zvýšeny tlak. Dnes mala 190/130 ... čo jej pomôže. Prosím poradťe mi. . Píšte mi na email. . . Prrosím. Ďakujem