Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak

urb

mozno to je odveci ale chcem sa opytat na taku vec pred tym ako mi bol zisteny vysoky tlak v 18 r. 160 na 100 som bol vrchlovy sportovec. Doktorka mi predpisala lieky a povedala ze mam byt v klude a o pol roka na kontrolu tak chcem sa opytat nakolko mam ten sport obmedzit. dakujem

barodneees4

No ja 18 a dne smi prišlo strašne zle až do teraz tlak 135/105 a pul 146 .. a to krútenie hlavy teplo triasla mierne je to narmálne ?

mikimausik

K vzniku vys. krv. tlaku vedú 3 príčiny:

- farmaceutické lieky lebo to čo chceme okamžite liečiť vedie pomocou ijekcii a rôznych medikamentov telo však nie je pripravené na taký prísun masívnych látok. Tie sa v dôsledku toho usadzujú v organizmu a zahusťujú krvné riečište. Výsledkom je vysoký tlak.

- zlá životospráva zla kombinacia tepe. upr. sacharidy s tukom ako je kolače dorty biely cukor, prirodny bočik konzumovany s cibulou je zdravejší ako margaríny a hovadiny typu rastlinne maslo

- toxiny v hrubom čreve následkom bratia farmaceutickych liekov

Poznám pacienta ktorí bral 17 rokov prášky, ked prestal a 3 tyždne sa začal ináč stravovat tlak sa upravil. Neberte farmaceutické prípravky na tlak !!!

Zbavte telo kyseklin:

vynechat biele jedy ako je cukor, sol, čistý tuk živočíšny, konzumujte panensky olej, 1 až 2 polievkove lyžice s tvarohom (lebo v naviaže sa na sirne zlučeniny tvarohu a tim lepšie sa dostane s hrubeho čreva do krvi) alebo tvar. jogurtom spolu s ostatnymi opatreniami napomahaju zniženie tlaku na 120/80

Stava ktorá zniži tlak (použivajte pred navštevou kardiologa)

Recept:
450 ml štavy z uhoriek a 50 ml s cibukle pite denne rano noektori po jedle lebo niektorých nafukuje

Pozor na kvalitu vody kupte si reverznu osmozu voda ako z pramena.
kosice

lubomir5826

DOBRY DEN CHCEM SA VAS NIEKOHO OPYTAT MAM PROBLEM S VYRAZKAMI AZ FLAKMY CERVENEJ FARBY NA RUKACH STEHNACH A NA BRUCHU .DOKTORKA MI POVEDALA ZE MAM KOPRIVKU RAZ ZA TYZDEN SA MI TO VYHODI A ZA DEN PREJDE.NEVIEM CO IDE LETO A BUDE VSETKO VIDNO ALEBO PORADIT NEJAKE VYSETRENIE DAKUJEM

blazka80

Moja mama pouzivala prasok Pro Argi, a velmi jej to pomohlo, znizilo tlak a detoxikovalo. Citi sa skvelo. Treba to ale pouzivat aspon 2 mesiace, lebo je to prirodne.

BebeLenka

Mne pomohol tento čaj : XIN HUO II. - Čaj při Ohni Srdce II.
Liečila som sa čínskou medicínou a veľmi mi to pomohlo . Snáď som poradila .S pozdravom :)

tinoo

mam 21 rokov maval som tlak 170-110-105 v klude....cudne pocity v hlave, stres nervozita ze sa mi nieco stane...prestal som fajcit bol som u lekra napisal mi concor a lexaurin...po tyzdni sa mi stav zlepsil na 130-70-75...zalkad je nefajcit nepit a zacat cvicit...tlak sa vyrovna...cudne pocity v hlave sem tam este mavam ale stracaju sa....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk