Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak

barodneees4

No ja 18 a dne smi prišlo strašne zle až do teraz tlak 135/105 a pul 146 .. a to krútenie hlavy teplo triasla mierne je to narmálne ?

mikimausik

K vzniku vys. krv. tlaku vedú 3 príčiny:

- farmaceutické lieky lebo to čo chceme okamžite liečiť vedie pomocou ijekcii a rôznych medikamentov telo však nie je pripravené na taký prísun masívnych látok. Tie sa v dôsledku toho usadzujú v organizmu a zahusťujú krvné riečište. Výsledkom je vysoký tlak.

- zlá životospráva zla kombinacia tepe. upr. sacharidy s tukom ako je kolače dorty biely cukor, prirodny bočik konzumovany s cibulou je zdravejší ako margaríny a hovadiny typu rastlinne maslo

- toxiny v hrubom čreve následkom bratia farmaceutickych liekov

Poznám pacienta ktorí bral 17 rokov prášky, ked prestal a 3 tyždne sa začal ináč stravovat tlak sa upravil. Neberte farmaceutické prípravky na tlak !!!

Zbavte telo kyseklin:

vynechat biele jedy ako je cukor, sol, čistý tuk živočíšny, konzumujte panensky olej, 1 až 2 polievkove lyžice s tvarohom (lebo v naviaže sa na sirne zlučeniny tvarohu a tim lepšie sa dostane s hrubeho čreva do krvi) alebo tvar. jogurtom spolu s ostatnymi opatreniami napomahaju zniženie tlaku na 120/80

Stava ktorá zniži tlak (použivajte pred navštevou kardiologa)

Recept:
450 ml štavy z uhoriek a 50 ml s cibukle pite denne rano noektori po jedle lebo niektorých nafukuje

Pozor na kvalitu vody kupte si reverznu osmozu voda ako z pramena.
kosice

lubomir5826

DOBRY DEN CHCEM SA VAS NIEKOHO OPYTAT MAM PROBLEM S VYRAZKAMI AZ FLAKMY CERVENEJ FARBY NA RUKACH STEHNACH A NA BRUCHU .DOKTORKA MI POVEDALA ZE MAM KOPRIVKU RAZ ZA TYZDEN SA MI TO VYHODI A ZA DEN PREJDE.NEVIEM CO IDE LETO A BUDE VSETKO VIDNO ALEBO PORADIT NEJAKE VYSETRENIE DAKUJEM

blazka80

Moja mama pouzivala prasok Pro Argi, a velmi jej to pomohlo, znizilo tlak a detoxikovalo. Citi sa skvelo. Treba to ale pouzivat aspon 2 mesiace, lebo je to prirodne.

BebeLenka

Mne pomohol tento čaj : XIN HUO II. - Čaj při Ohni Srdce II.
Liečila som sa čínskou medicínou a veľmi mi to pomohlo . Snáď som poradila .S pozdravom :)

tinoo

mam 21 rokov maval som tlak 170-110-105 v klude....cudne pocity v hlave, stres nervozita ze sa mi nieco stane...prestal som fajcit bol som u lekra napisal mi concor a lexaurin...po tyzdni sa mi stav zlepsil na 130-70-75...zalkad je nefajcit nepit a zacat cvicit...tlak sa vyrovna...cudne pocity v hlave sem tam este mavam ale stracaju sa....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk