Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Už neviem čo mám robiť

Príspevok v téme: Už neviem čo mám robiť
emca

Je to hrozne. Nalady so mnou metu ako nic. Proste raz som smutna, raz vesela. Nedokazem sa ovladat, niekedy si pripadam, akoby som to ani nebola ja, co rozprava tie blbosti a ublizuje ludom a sebe. Casto konam velmi impulzivne, nepremyslam, lebo to v tej chvili nedokazem, myslim len na jedno, ze to musim urobit(to, co ma prave chyti). Proste nedokazem kontrolovat svoje spravanie. Som z toho zufala, robim vsetko mozne preto, aby som ludom povedala, ako mi je, ale ich to akoby nezaujima. Placem, hovorim, ze mam strasnu depresiu, rodicom som povedala, ze chcem ist na liecenie, uz som aj povedala, ze sa chcem zabit, rezem sa tak, aby si to niekto uz konecne vsimol... Ale vsetko je marne. Toto je asi moj posledny pokus o zachranu, lebo uz dalej nevladzem a neviem ako dalej. Vsetci to jednoducho ignoruju, asi im za to nestojim alebo co. Alebo mi neveria, mozno si myslia, ze si vymyslam. Ale ja to myslim vazne. Naozaj mi je velmi zle.....Prosim, pomozte mi niekto.

emca

Momentalne som pokojna, ale ako som uz pisala, ze to so mnou kedykolvek mece. Proste mi prepne a neviem sa ovladat. Robim strasne veci. Dnes som napriklad zacala rozbijat veci a dorezala som sa. Ja tiez neviem ako mi pomoct. Potrebujem nejaku fakt dobru radu.

Lolka

v teme ako byt stastná jedna reagovala, ze pomaha trezalka cize lubovník bodkovaný, skus si z neho robievat cajík, mozno sa ti zlepsí nalada

emca

Povedala som rodicom, ze potrebujem liecenie, ale ze mi to nedovolia. Uz som raz bola a nepomohlo, ale teraz chcem ist do inej nemocnice. Najhorsie na tom je, ze to oni mi robia zo zivota peklo. Ale z velkej casti sa nicim aj ja sama, len neviem prestat:(

evita222

tak navštív sama psychiatra,ked sa chceš liečit. on ti pomože,ruky si nerež.
prečo si taká neštastná ?

emca

Ano, chcem, aby si uz niekto vsimol, ako strasne trpim a sama to nezvladnem. Radsej si porezem ruku ako sa hned zabit. Mam 19..

evita222

emca,
to nemyslíš vážne-však? mám synovca,čo si už 2x podrezal žily.myslíš,akú má teraz budúcnosť...skazenú

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Už neviem čo mám robiť - Fórum - ZDRAVIE.sk