Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Weleda - skusenost s touto kozmetikou?

LivKreativ

Pridávam sa ku spokojným zákazníkom Weledy. ☺ Používame viac ako 5 rokov a sme veľmi spokojný. U nás sa najviac používa nechtíková detská rada. Ja používam kosatcovú radu a manžel si obľúbil citrusový a arnikový sprcháč, ten je skvelý po športe! Za našu rodinku určite odporúčam!

ivanuska6

ahoj, weledu dom kupila pre svoje deti ako krem na zimu. pre syna bol fajn a urobil co mal takze nemal suchu pokozku ale dcerke tento krem nestacil a musel si prejst na inu prirodnu kozmetiku, ktora jej sedela lepsie. s kremami to je naozaj tak, ze na kazdeho sedi nieco ine. hlavne pozerat zlozenie ci to je naozaj prirodne.

bramborya

Weleda je totalna sracka, chemicka ani trochu bio, tak poprosim osobu co tu pise z 10 nickov aby uz prestala trepat hovadiny

Iva P

S weledou máme samé dobré skúsenosti. Skvelý je krém skin food, hlavne teraz na zimu. Je skvelý na súchú pleť, ktorú krásne premastí. Celkovo sme s krémami doma veľmi spokojní.

Ludmila J.

S touto kozmetikou mam skvele skusenosti :) je sice drahsia, ale vyrobky vydrzia velmi dlho, su uplne vhodne pre citlivu plet a aj na detsku pokozku. Osobe mam najradsej ich sprchvanie gely a pletove mlieko :)

ErikaTimková

Mám viac druhov kozmetiky z Weledy ale mám s nimi len pozitívne skúsenosti. Mnohé sú veľmi jemné k citlivej pokožke. Krémy zasa veľmi dobre hydratujú. Najviac ma asi potešili prípravky na starostlivosť o ústnu dutinu, ktoré naozaj čistia a liečia zároveň. Ak ste túto kozmetiku ešte nevyskúšali, určite doporučujem. :)

ErikaTimková

Mám viac druhov kozmetiky z Weledy ale mám s nimi len pozitívne skúsenosti. Mnohé sú veľmi jemné k citlivej pokožke. Krémy zasa veľmi dobre hydratujú. Najviac ma asi potešili prípravky na starostlivosť o ústnu dutinu, ktoré naozaj čistia a liečia zároveň. Ak ste túto kozmetiku ešte nevyskúšali, určite doporučujem. :)

nika238

Weledu mozem aj ja odporucit. Pouzivam ju vyse roka a zatial som nenatrafila na zly produkt. Pouzivam sampony, sprchace, zubnu pastu, pletove kremy a balzam na vlasy. Vsetko perfektne vonia a navyse je to prirodne :)). Super

matk

Kontakt kde si môžte objednať.
Je možne si nakúpiť aj o 30%lacnejšie
Môžte písať monika.matk@gmail.com

www.monikamatk.jeunesseglobal.com
Toto sérum reaguje hned.Odskúšané

Je možnéwww.youtube.com poslať vzorku na skúšku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Weleda - skusenost s touto kozmetikou? - Fórum - ZDRAVIE.sk