VYJADRITE TO CO CITITE !! NAPISTE SVOJ POCIT,PROBLEMY

kikina

mám problém z niektorými ľudmi na fóre.... založila som tému o vegetarianstve a hneď ma začali osočovať, písať ich názory na vegetarianstvo, a dosť neslušné... a to som požiadala že ma nezaujmajú vaše "pre a proti", chcem si len s niekym pokecať... dovidenia

zuha

ja mam dobreho priatela ale bohuzial niekedy neviem co so sebou....nehcem ho hnevat, hadat sa s nim, al eniekedy to nejde a je to silnejsie ako ja....mozno keby sa k niecomu mal, abz sa nas vztah trochu posunula ale nie....

lucya

emca, kedze si este tu vzdy si sa z tej depky vymotala aspon na chvilu, tak nevrav ze len to najhorsie, kvoli niecomu si este tu....ale ty nechces prijat aj tu druhu stranku..., zamysli sa aspon aj nad tymi co maju este horsi zivot ako ty a su tu... pa

lucya

emca, ale da sa uzivat, aspon nieco, a aspon niekedy posun tie zle pocity do uzadia, pretoze prave kvoli tomu zlemu nevidime to dobre a to krasne co mame priamo pred nosom, mam jednu dobru knihu, ta mi vzdy pomaha ked mam depku, staci ju niekde otvorit a nasit si ju na tu situaciu, nesmies podlihat tomu zlemu..., smrt nie je riesenie a pokial sme tu tak si to musime uzivat aspon tak ako sa da.., nikdy nevies co ti zivot prinesie, tak hore hlavu

emca

Lucya, zivot sa neda uzivat, ked sa nenavidis a ked nenavidis vsetko ostatne. To proste nejde dokopy. Niekedy si fakt užívam, ale takéto užívanie tvorí asi 1 percento môjho života. Velmi pekne ti ďakujem za odpoveď, vidím, že nie len ja som na tom takto. Aj keď, bohužial, lebo toto neprajem nikomu.

jajka001_

miška vaz si to co mas, deticky su poklad, hlavne ze su zdrave, kazdy ma svoje problemy, netrap sa hlupymi naladami a pocitmi a uzivaj si to co mas :)vaz si sama seba a urcite stretnes priatela ktory bude s tebou kracat zivotom, nebudes sama