Veľmi sa potím

Príspevok v téme: Veľmi sa potím
rika_81

Proším o radu. Možno niektorá z vás má podobné problémy s potením .Mám po 50 a s tým spojené problémy s menopauzou. Gynekolog ma odbil že nie som sama a že to takto bude stále. Chcem sa spýtať či existujú nejaké voľno predajné lieky alebo nejaké bylinky ktoré by mi pomohli. Strašne sa potím. Stačí aby som prešla pár metrov a mám doslova kropaje potu na hlave krku a všetko to steká po chrbte ako keby som bola v sprche. Je to veľmi nepríjmné a v zime aj nebezpečné lebo mám stále mokrú hlavu a chrbát a kríže...... Bojím sa že môžem niekedy dostať zápal pľúc alebo mi prechládne hlava, kríže..... je to strašné a cítim sa veľmi nepríjemne Prosím o radu

m8

nechcem strašiť, ale jeden pan okolo 50tky ale už mal..Takto sa potil strašne v noci..A potom mu zistili Hodgkinov Lymfóm :-(

m8

Tomaskooo ked sa potiš hlavne v noci, ale tak, že maš aj mokre pyžamo, musiš ist k lekarovi na kompletne vyšetrenie lebo može to byt priznak nejakeho ochorenia. Navštevu lekara určite neodkladaj.

RNG

Telo sa normalne poti, tak sa ochladzuje a zbavuje roznych splodin. Extremne potenie v prechode je dosledok hormonalnych kolisani, co sa da upravit jednoducho branim Yamu, kde davka ucinnej latky, diosgeninu , musi byt okolo 200 mg denne.
Co sa tyka klimy, samozrejme vo vyssich vyskach a suchom vzduchu sa telo odparuje ovela ucinnejsie, takze sa nemusi ochladzovat vylucovanim potu, co je aj tak podstatne menej ucinne na ochladzovanie.
Oblast okolo velkych jazier a pri mori je casto hodne vlhka, tj je oslabene odparovanie. Najma v okolo Chicaga byva casto velmi vlhko a teplo od juna do konca septembra.
Ja si tu neviem vobec predstavit zivot bez klimatizacie vsade, ktora odobera vlhkost zo vzduchu a naviac ho schladzuje.

Tomaskoooo

Ahoj.pred asi mesiacom som sa začal strašne potit a to hlavne v noci. Žil som dlho v Colorado kde som sa pohyboval od 1700 mnm do 4000mnm. A teraz som saprestahoval do Chicago kde je od 277 do 500 mnm max. Môže to bit tím ??? Ci mam vyhľadať lekársku pomoc??? Ďakujem

neste1

Dobry den pozrite na stranku -odkaz odstránený- ide o prádlo a tričká proti poteniu a hlavne proti zápachu. Su to ceske produkty kvalitné a sú učinné proti poteniu.

lorinnes

Ja môžem odporúčať Driclor...kupujem si ho každé leto, je voľnopredajný v lekárni a je naozaj super..treba počkať 2-3 dni než zaučinkuje :) ale naozaj neviem si bez neho leto predstaviť a to mám len 20...proste takého gynekologa by som mohla okašlať...sám by neviem čo robil, keby má taký problem :)

Andry

Ono človek musí v prvom rade dávať pozor na stres, lebo to je hlavný faktor, ktorý vyvoláva potenie.

Taktiež treba zvážiť stravu, nie mastné jedlá s vysokým obsahom cholesterolu, lebo tie sú zabijak...

V prvom rade sa nezdávajte a bojujte s tým, lebo choroba nebola stvorená pre nás ani mi pre ňu. Až keď hriech vošiel do sveta, vošla aj choroba. A Kristus prišiel zomrieť aj za naše hriechy, ale aj za naše choroby a chudobu. Lebo je napísané: 3 Opovrhnutý a opustený ľuďmi, muž bolesti, ktorý poznal utrpenie, pred ktorým si zakrývajú tvár, opovrhnutý, a my sme si ho nevážili. 4 Naozaj, on niesol naše choroby a naše bolesti ho obťažili. My sme si mysleli, že je ranený, Bohom doudieraný a opovrhnutý. 5 On však bol prebodnutý za naše hriechy, zdrvený za naše neprávosti. Trest, ktorý nám priniesol pokoj, spočinul na ňom a pre jeho rany sa nám dostalo uzdravenie.

www.emmanuel.sk

Maja 105 kg

PRE Rika_81:

Skus kapsulky Villarosa, dostanes ich v lekarni. nie je to liek, ale vyzivovy doplnok. Mne pomohol.

spaceboy

ahoj, urcite by si okrem gynekologa mala navstivit aj endokrinologa, lebo menopauza je vo vztahu s hormonmi a hormony celkovo ovplyvnuju fungovanie tela. Liek Driclor je vraj dobry proti poteniu, nemala by si vsak tiez zabudat na pitny rezim. Lebo cim viac sa potis, tym viac bude tvoje telo dehydrovane. Priemerne denne mnozstvo tekutin, ktore by mal clovek vypit, je 1,5 az 2,5 litra, a pri zvysenej aktivite alebo niektorych chorobach aj viac. Najlepsia je pramenita voda, nesladene bylinne caje, zriedene ovocne stavy. Nieco o dehydratacii, ktora moze byt spojena aj s nadmernym potenim, si mozes precitat tu www.sunpharma.sk

anka89

je to klimakterium no kus si kupit driclor ale to je proti poteniu noh a pod pazuchami ale vyskusaj je to gulicka v lekarni tak ako kde okolo 6 eur