Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darcek dievcine na narodeniny

netiit

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

Kristynk_a

Dnes nie je problém kúpiť už aj šperk tak, aby ti prišiel do 24 hodín. Takže pokojne rozmýčšaj nad tými náušnicami :)

Lolka

anjeliky sú krásne, jedného som jej uz darovala na Vianoce, aj teraz mali v kvetinárstve pekných, a niekto ich zbiera, kazdé su niecim výnimocné, niecim iné:-D

majaka

Filaga, neviem, mozno nezijes v dnesnom svete, ale sosky anjelikov su prave DNES "in".. V Casamii ich maju kopec a su prekrasne :-)

jamilka

usiko: no mylsim ze to nie je bohvieaka vyhra v Marks and Spencer, kedze tam dokopy nic nepredavaju, iab same gadzoviny cos a asi nepredali pred 20timi rokmi :D, neviem ci to vyuzije ale budis no.

Lolka

a to kde predavajú také poukazky niekde pri pulte? Ja som také nikdy este nekupovala. A mimochodom aj starkej potrebujem nieco na narodinyny kupit. Co by ste kupovali svojej starkej?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darcek dievcine na narodeniny - Fórum - ZDRAVIE.sk