Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darcek dievcine na narodeniny

Kristynk_a

Dnes nie je problém kúpiť už aj šperk tak, aby ti prišiel do 24 hodín. Takže pokojne rozmýčšaj nad tými náušnicami :)

Lolka

anjeliky sú krásne, jedného som jej uz darovala na Vianoce, aj teraz mali v kvetinárstve pekných, a niekto ich zbiera, kazdé su niecim výnimocné, niecim iné:-D

majaka

Filaga, neviem, mozno nezijes v dnesnom svete, ale sosky anjelikov su prave DNES "in".. V Casamii ich maju kopec a su prekrasne :-)

jamilka

usiko: no mylsim ze to nie je bohvieaka vyhra v Marks and Spencer, kedze tam dokopy nic nepredavaju, iab same gadzoviny cos a asi nepredali pred 20timi rokmi :D, neviem ci to vyuzije ale budis no.

Lolka

a to kde predavajú také poukazky niekde pri pulte? Ja som také nikdy este nekupovala. A mimochodom aj starkej potrebujem nieco na narodinyny kupit. Co by ste kupovali svojej starkej?

usiko

no, my sme to riesili tak, ze sme isli do nakupneho centra, vyhliadli obchody, kde predavaju darcekove poukazky a v Marks and Spencer v Optime v KE sme jej kupili darcek. poukazku na 20 Eur, ale mali uz od 5 eur......a ona si tam moze cokolvek ist kupit.....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darcek dievcine na narodeniny - Fórum - ZDRAVIE.sk