Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chory zachod

Príspevok v téme: Chory zachod
Filaga

Ahojte,
Zacal mi z nicoho nic tiec zachod. Tam dole ako sa konci, kde sa zataca ta rurka, taka hruba. Vytlacil som tam cely Patex a sekundove lepidlo a stale to tecie. Mam prsty ako ryba plutvu a stale mame kupelnu zatopenu. Macky sa tam zacali kupat a zacali to pit :-) sem tam aj zlte vytecie...urcite verim, ze sa tu najde niekto zrucny alebo aspon niekto kto mi pozicia dalsi Patex...

lolinka

zamysleli ste sa niekedy nad tým, že ako sa dostane voda do nádržky napr. na 10 poschodie? a keď sa vykakáte a spláchnete, ide to cez tie rúry dole pod činžiak a odtiaľ do kanála? a z každého vchodu a každého činžiaku sa to zbieha do tých kanálov a koľko takých potrubí je v podzemí. A sú strááášne dlho a vedú až do čističky?
No naozaj, kto toto vymyslel bol fakt borec.
-
Alebo aj voda z vodovodu, že na 10 poschodí otočíte kohútikom a tečie. Berieme to ako samozrejmosť, ale je to úžasné. A ešte aj teplá. A tiež sa to njak musí dostať hore ašpinavá zas dole a do kanála.
-
Alebo kúrenie v radiátoroch. Tiež v kotolni kúria a cez spleť potrubí sa to dostane do každého činžiaku v meste, do každého vchodu, do každého bytu.
-
Alebo televízor ako funguje. že hraje je akoby zázrak. Alebo rádio. Veď naozaj okolo nás sú samé vlny, ktoré chytáme.
-
Alebo elektrina. Že ju niekde v jadr. alebo vodnej elektrárni vyrobia, a dopravia do každého bytu a do každej žiarovky. A čo je vlastne elektina. Ako sa z vody rozsvieti žiarovka? Vedecky sa to dá vysvetliť ale chápete to naozaj?
-
Alebo, že lietadlo ťažké tisícky kilogramov či ton letí vo vzduchu a loď sa nepotopí.
-
Sú to veci dennej potreby, samozrejmosť.
Ale niekto ich musel vymyslieť a to boli múdri ľudia. A to všetko vymysleli a vybudovali naši otcovia a dedovia. Mnoho ciest, činžiakov, závodov je ešte z čias socializmu. Takže to boli aj dobré a užitočné časy.

básnik

Ten kto záchod vymyslel,
určite si nemyslel,
že prežije aj tisíc rokov,
veď v byte ho máš na pár krokov.
-
Cikať,kakať môžme v teple,
až sa nám odísť odtiaľ nechce.
A keď hovienko sa už von tlačí,
my čítame, čo je v dennej tlači.
-
A to pohodlie, že všetko spláchne,
aj keď potom trošku páchne.
Použijem potom sprej
na môjmu telu je zas hej.

Filaga

guglica >> ja kupujem do wc tabletku gucci pour home 2, moja frajerka to vola slivovica a sem tam armani code to zalezi od nalady a podla toho co mam oblecene a ako tecie ten hajzlik. Prides opravit teda ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chory zachod - Fórum - ZDRAVIE.sk