Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nový a starý partner

Príspevok v téme: nový a starý partner
mišeles

Ak ste sa s niekym rozišli a potom sa znovu s niekym dali dokopy spomínali ste svoju ex prateľku/priateľa? Chodil som skoro 2 roky s jedným dievčaťom boli sme spolu skoro stále.Počas tých 2 rokov mám zážitky skoro len s ňou. Po rozchode 5 mesiacov som zase bol s rozchodu mimo tak tiež neboli nejaké činnsoti ktoré by moc stály za zmienku.Teraz som si našiel nové dievča a neviem či mám niečo spomínať o tej straje priateľke čo sme zažili a podobne. Či mám aj spomenúť čo mi na nej vadilo,čo páčilo alebo aj dôvod rozchodu, ako to mezdi nami vyzeralo. Ja vlastne ani jej nemám čo povedať o mne za posledných 2 a pol roka aby sa to netýkolo mojej bývalej...vy spomínate? alebo čo by ste mi radili?

miska2323

no mne bývalý priatel , zo začiatku zatajil že mal 5 ročný vztah , dozvedela som sa to od jeho priatelov , no radčej keby som sa nič nedozvedela , od vtedy len a len o nej hovoril , vždy nejako prišla vždy do temy , takže ja si myslím že niečo by sa bolo dobre o nej dozvedieť ale nie zas o všetko , aj jej číslo topánok

Lolka

mam priatela on mal predo mnou este jeden vztah, my sme sa bavili o jeho bývalej, co sa jej na nej nepácilo, rozisiel sa on s nou, myslím ze je to dobre sa o tom bavit, ked sa sem tam spomenie minulost na tom nie je nic zlé, mozno by nebolo dobre keby zakazdym mate taku temu, minulost je minulost. Ak tým spoznate lepsie priatela, aké chyba by na vás nerad videl, tak preco nie.

mišeles

no možno nevyrovnal.ťažko povedať.Ale rozhodne som na tom oveľa lešpie ako kedysi. Kedysi som ani nikoho nechcel a teraz mám aspoň o niekoho záujem..asi som sa ale nevyropva v tom smere že ak si spomeniem na niečo s tým 2 rokov pomyslím si aj na bývalú, že vlastne to bolo kvôli nej, pre ňu, s ňou a derie sa to aj na jazyk.Ale snáď sa to čaom dá doporiadku ak budem mať aj iné zážitky s inými ľudmi...

ema

Mišeles, asi to chce odhadnúť mieru. Porozprávať sa o tom, prečo ste sa rozišli s predchádzajúcimi partnermi – ano, stačí raz, aby ste boli v obraze, ale nerozoberať to príliš dlho. Spoznávať sa navzájom dá aj bez preberania bývalých. Stačí, ak budeš o predchádzajúcich dvoch rokoch rozprávať len zo svojho pohľadu, bez toho, že pri tom neustále budeš spomínať bývalú. Inak to bude vyzerať, že si sa s predchádzajúcim vzťahom ešte nevyrovnal. Možno to tak je. :-(

tinusska

napr. ja mu stale pripominam jeho poslednu ex vtedy, ked si pri mne prdne.. (ako prdenie, grganie medzi nami je uplna pohodicka), ale oni to medzi sebou mali velke tabu... a ja mu vzdy tak poviem... "juuuj, ako by som ti dopriala chodit este s XXX, by ti creva trhalooo" a pod. .. vsetko je v ramci humoru, kt. mi mame az-az...

mišeles

Mne by to nebolo moc príjemné asi keby to spomínala ona.Ale zase na druhej strane by som bol aj rád vedel, prečo sa rozišli, aké to bolo.Aby som vedel čomu by som sa mal prípade vyhýbať,lepšie ju spoznať. A ja by som chce niečo spomenúť niekedy aby som videl jej reakciu na niektoré veci, jej názory a podobne. Nechcem dva krát padnúť do tej istej mláky. Síce sú tieto dve dievčatá dosť dolišné predsa si môžu byť podobné... A ak jej nemám spomínať bývalu prakticky jej nemám čo povedať o mojom živote za ten 2 a pol roka. Len nejaké útržky ktoé vlastne nemajú ani zmysel... A páčia sa mi názory tinusska .Podobný vzťah by som chcel.Ale zase nie stále vyťahovať tieto veci.Chcel by som aj zabudnúť..

tinusska

zas z moj strany nazor... uvidis, aká je priatelka.. skus jej raz nieco povedat o byvalej a uvidis, ako zareaguje... ja uz so snubencom si hovorime vsetko.. este aj teraz, po sice len 1,5 roku... kolkokrat spolu na nich spominame, a aj spolu porovnavame... no a? ved napr. jeho byvale zostanu navzdy sucastou jeho minulosti... a jeden druheho si preto aj viac vazime, bo vieme, co sa nám nepacilo na nasich ex, co nam vycitovali, a pod... mame na to obaja rovnake nazory a v podstate sme si sadli ako "rit na serbel"... ked sme raz v restike nahodne stretli jeho byvalu, oni sa citili trapne, a ja som mala neuveritelnu zabavu, doslova... to bolo take mile... ked viem co spolu dovadzali (v posteli), a v tej restike to bolo take -ine, cudna atmosfera... no viem, aj kde mali problemy... a tak.. :)))))

ema

Súhlasím s ostatnými, sám ju veľmi nespomínaj. Pekné spomienky si odlož a teraz si vytváraj nové s aktuálnou partnerkou. Samozrejme, ak sa ťa bude sama pýtať, tak rozprávaj, ale bez emócií. Skús si predstaviť situáciu, ako by si to na mieste svojej novej priateľky vnímal ty.

leerka

ak sa ta sama neopyta na neake veci z predosleho vztahu, tak ty to prvy urciet nevytahuj....napr moj terajsi mal predo mnu priatelku a nehovoril o nej, samozrejme neake info mam, preco sa rozisli, a tak...... ale inak ma to dalej nezaujima...a on o nej nerozprava....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nový a starý partner - Fórum - ZDRAVIE.sk