Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrastok na kosti / klbe?

Príspevok v téme: Vyrastok na kosti / klbe?
mrkvicka

Ahojte. Nedavno som si na ukazovaku pravej ruky, konkretne na klbe, ktory je najblizsie ku dlani a zo strany dlane, objavila hmatom cosi ako tvrdy vyrastok. Nevidno nic, len hmatom je to tam citit. Obcas to ako keby aj zabolelo, ale naozaj len obcas. Keby som si to nenahmatala, asi ani neviem, ze to tam mam. Zaujimalo by ma len, ci niekto nemate s podobnymi vyrastkami skusenosti, ci vam ich operativne neodstranovali, pripadne ci ked ste takyto vyrastok mali, ci sa vam to casom zhorsovalo. U lekara som totiz zatial nebola, uvidim, ako sa to vyvinie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrastok na kosti / klbe? - Fórum - ZDRAVIE.sk