SO MNOU cely den byt NEMOZE

Príspevok v téme: SO MNOU cely den byt NEMOZE
leila

takze ide o to, ze sme s partou na horach..ja kedze som sa nelyzovala desat rokov, so trufam, iba na tie mierne svahy a priatel chodi na tie strme.... vcera som bola lyzovat s jednym parom, ale oni pootm uz spolu chodili na ten strmy svah a ja som nemala kam, tak som si povedala, ze dnes pojdem s priatelom, lenze ide o to, ze mi povedal, ye on so mnu cely cas byt nemoze, le;bo si chce aj on poriadne zalyzovat a ze so mnou by ho to tam nebavilo...myslim teray ten mierny svah....tak som ostala na chate, lebo samej sa mi nechce niekde byt 6 hodin....neive, ale pride mi to od neho strasne sebecke, aj ked na druhej strane chapem, ze sa chce poriadne unavit a vysportovat, len neviem, ci by ho jeden den zabil....ved uz vcera tam bol strceny cely den s dvoma kamaratmi....a asi aby som neostala zduta a nevycitala mu pootm, ze so mnou nebol, tak sa mame ist zajtra niekam kupat...aj to vcera hovoril, ze sa mu vobec nechce, ze sak mozem ist s ostatnymi.....ale dnes rano nazor zmenil asi pre pokoj mojej a jeho duse.....aby som mu nemohla nic vycitat.....rano som si aj poplakala kvoli tomu a vobec ma to takto nebavi....ved o com to cele je?

dedy

ja osobne ako baba, ktora vie dost dobre lyzovat a bola by som na horach s chalanom ktoremu to velmi nejde tak by som ho poslala na svah s niekym inym alebo ho nechala v chate ci co. Dost sebecke, ale obcas si treba uzit lyzovacku. :)
Mohli ste sa dohodnut napriklad, ze chvilu kazdy budete sam, potom on nech si pride chvilu oddychnut k tebe. polyzujete spolu a zase nech si kazdy ide po svojom. lyzovanie je individualny sport a neda s arobit vo dvojici. Vo dvojici je to o tom, ze stale niekto na niekoho caka takze to nie je velmi ono.

jajuska1185

moniqu si podla mna nevsimaj...akoze vobec nerobis s komara somara, nabuduce ho zober s tebou a kamoskami niekam:) a robte nejake babske veci, ktore on nevie, alebo sa bude pri nich nudit, nech vie, ako sa citis:P

leila

usiko to nie, on neni ziadny alkoholik, len ked sme niekde na chate, oslave, alebo na dovolenke, tak vecer nieco si da....ja teda moc nemusim alkohol, sem tam si dam, ale on tiey ked ide s kamaratmi von, tak si samozrejme da, abz bola ta spravna atmosfera, lebo ak by bol jediny triezvy, tak by sa s nimi an nezabavil.....tu tiez trochu popije neake to vino cervene....ale nie, ze by bol na mol a vracal tu a nic si nepametal...

usiko

no, a je casto opity? pretoze ten moj je velmi dobry, aj tolerantny, rozumny a pomaly zacinam chapat ze ak mu nebudem robit sceny za kamaratov, bude ma mat rad viac a viac,,,velmi to oceni vzdy.....a co sa tyka alkoholu, tak tenm mame doma kooopec a neda si nic, vypije si len ked je von s kamosmi, preto aj ked dojde domov rano o druhej, co je niekedy kazdy tyzden alebo len raz za mesiac, ja mu nic nevycitam, lebo viem, ze alkohol rad nema, ale pije ho kvoli nalade, lebo vsetci vecer piju a on sam by tam triezvy sedel ako puk.....Co samozrejme nechapem, ale tolerujem a respektujem.no a kedze mu nerobim cirkusy po tom, co sa vrati domov rano, tak ma ma rad este viac.....moja taktika, a funguje....ale neviem, ci na kazdeho...

meForMe

leila:aj ten moj na letnej dovci chcel len stale spat:)a k moru minimalne:)tak som tam vacsinou chodila sama..no a raz ked som lezala zase na plazi sama,videla som,ze ide ku mne a dala som si dole horny diel plaviek:))no a ked to videl tak uz ma ani raz tam nepustil samu:)))myslel si,ze tam chodim hore bez stale:))

moniqa87

leila, takze, co sa tyka tejto lyzovacky, zbytocne to prehanas, co sa tyka celkoveho vztahu to musis prehodnotit ty sama, lebo my do toho nevidime...
no a teraz si len musis najst nejaku zabavku

leila

meForMe, len ja mam trosku inu predstavu o letnej dovolenke ako vyspavat do obeda....ja osm tam sama nebola, bola tam aj bratova frajerka, lebo moj brat detto, spat az do neviem kedy.....len ma niekedy stve ze ked tie ine pary vidim , ye preco aj my nemozeme byt taki

leila

vlocka aby si t o zase zle nechapala , my mame spolocne zaujmy, aj kompromisy vieme robit, ide so mnou do divadla, kina, na prechadzku, kamkolvek....ja ho neobmedzujem, len tu pisem co ma hneva a ako to treba zmenit,lebo neiem ci to iba ja zbytocne neprehanam

meForMe

leila:aj ten moj na letnej dovci chcel len stale spat:)a k moru minimalne:)tak som tam vacsinou chodila sama..no a raz ked som lezala zase na plazi sama,videla som,ze ide ku mne a dala som si dole horny diel plaviek:))no a ked to videl tak uz ma ani raz tam nepustil samu:)))myslel si,ze tam chodim hore bez stale:))

vlocka23

No tak o to viac, ked by ste inak potom uz nemohli nikam chodit. Kazdy dobry vztah by mal byt o kompromisoch. Neuznavam tie stare klise o tom, ze partneri MUSIA mat spolocne zaluby, to nemusi byt. Musia vsak najst nejaku zlatu strednu cestu a navzajom sa respektovat. Poviem priklad: byvaly priatel so mnou odmietal kamkolvek chodit, pokial ho tam nic nezaujimalo. Proste neexistovalo, aby sa niekedy obetovat, ze by ma sprevadzal napr. do divadla a pod. Nikdy neurobil ziadny ustupok, a ja som mu to hlupo tolerovala, lebo som sa domnievala, ze tak to asi ma byt. Ale velky omyl. S terajsim priatelom je to celkom ine. Respektujeme sa navzajom, a nerobi mu problem obcas priniest aj nejaku "obet" aby bol so mnou. Ked je jeden z dvojice sebecky a nehladi na toho druheho, je to o nicom.