Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SO MNOU cely den byt NEMOZE

Príspevok v téme: SO MNOU cely den byt NEMOZE
leila

takze ide o to, ze sme s partou na horach..ja kedze som sa nelyzovala desat rokov, so trufam, iba na tie mierne svahy a priatel chodi na tie strme.... vcera som bola lyzovat s jednym parom, ale oni pootm uz spolu chodili na ten strmy svah a ja som nemala kam, tak som si povedala, ze dnes pojdem s priatelom, lenze ide o to, ze mi povedal, ye on so mnu cely cas byt nemoze, le;bo si chce aj on poriadne zalyzovat a ze so mnou by ho to tam nebavilo...myslim teray ten mierny svah....tak som ostala na chate, lebo samej sa mi nechce niekde byt 6 hodin....neive, ale pride mi to od neho strasne sebecke, aj ked na druhej strane chapem, ze sa chce poriadne unavit a vysportovat, len neviem, ci by ho jeden den zabil....ved uz vcera tam bol strceny cely den s dvoma kamaratmi....a asi aby som neostala zduta a nevycitala mu pootm, ze so mnou nebol, tak sa mame ist zajtra niekam kupat...aj to vcera hovoril, ze sa mu vobec nechce, ze sak mozem ist s ostatnymi.....ale dnes rano nazor zmenil asi pre pokoj mojej a jeho duse.....aby som mu nemohla nic vycitat.....rano som si aj poplakala kvoli tomu a vobec ma to takto nebavi....ved o com to cele je?

leila

meForMe, ale ja sa viem lyzovat,ale len na toakom niecom ako ty....boli sme s av januari lyzovat a on bol odo mna vzdialeny polhodinu pesi, takze keby som chcela za nim ist musim zobrat lyze a trepat sa tam za nim..... takze to bolo tiez o nicom....ja ho necham, ale preco sa mi nemoze venovat dajme tomu pol dna a potom nech si robi co chce.....ale nie, on povie dve hodiny, to mi ozaj nepomoze

leila

vlocka vies ide o to, ze by sme spolu potom asi nikam nemohli chodit....lebo aj ked sme boli na letnej dovolenke, spal, potom poobede prisel k moru a o com t oje? ja milujem more a preto som tam vzdy od rana do vecera, ked sa da......
a sme spolu 4 roky.....neivem, ci ho uprednostnuje, to je tazko povedat, mozn osom len voci nemu moc zaujata,ale tak chodia spolu niekedz vecer von, napr teda raz za dva tyzdne....

meForMe

leila ahoj..mam to iste:) priatel sa skvele lyzuje,tak,ze by mohol uz aj na sutaze chodit..a ja,ledva zidem svah so strednou urovnou..no kedze viem ze pre neho tento sport znamena viac nez vsetko:) tak nechavam ho vzdy tak..ja sa lyzujem na mojom somarskom:) a on santi na tych najtazsich..vzdy mame pri sebe mobily a raz za cas si zavolame a stretneme sa niekde pod svahom,porozpravame si zazitky,ideme sa spolu najest alebo na caj..nechces to skusit takto?vykasli sa na to,ze sa nevies dobre lyzovat a radsej sa v tom zdokonaluj na nejakom malom,mozno neskor, o rok, dva, si date spolu preteky:)

vlocka23

Leila a ako dlho ste spolu? Precitala som si skoro vsetky prispevky ku tvojmu "problemu", tak mi nedalo nenapisat tiez. Ja mam pocit, ze u tvojho priatela uz davno nie si na prvom mieste, a pokial kamarata uprednostnuje pred tebou, je to na najlepsej ceste k rozchodu. Ty mu nadalej budes vycitat jeho nezaujem a jeho reakcia bude stale chladnejsia a chladnejsia, bude ho to este viac utvrdzovat v tom, ze s tebou uz byt nechce, lebo ziadny chlap nema rad podobne zenske vystupy. To bolo teraz vseobecne ku vztahu. Co sa tyka lyzovacky, tak myslim, ze niekto to uz spomenul, ze premysliet si si to mala este pred samotnym vyletom, ak ste s priatelom uz dlho, tak asi dobre poznas jeho povahu a mohla si predpokladat, ako sa na lyzovacke asi bude spravat. Ja viem, ze si mozno v tejto dovolenke videla naopak nadej na to byt so svojim drahym, chodit na romanticke prechadzky a pod., no jeho predstavy boli celkom ine. Mali ste to spolu rozobrat predtym, nez ste sli. Viem, ze to bude asi tazke, ale ja by som asi od zakladu prehodnotila vas vztah, ci to vobec ma zmysel. Nestoji ti za to, aby si sa ponizovala vycitkami na jeho adresu, ked on si z nich zjavne nic nerobi a aj tak si urobi podla svojho. Jedina nestastna, a pritom zbytocne, budes len ty.

leila

ked sa aj pred dovolenkou na niecom dohodneme, tak to aj tak neplati....ja urcite nepojdem na tie najstrmssie svahy, ked stojim na lyziach druhykrat tento rok po desiatich rokoch.....no ale nemyslim, ze by ho to zabilo , keby sa jeden den z troch venoval mne.....ale moyno aj ano....

lolit

ja sa velmi rada lyzujem a tiez sama. Ked ide so mnou niekto slabsi, tak mu dopredu poviem, ze ja sa o nho starat nebudem. Jasne, ze mu poradim, pomozem, keby spadol a pod. Ale dohiadat nanho nemienim, lebo aj ja si to chcem uzit. Tvoj priatel neurobil nic zle, ale ty si mala ine ocakavania, tak sa nabuduce dohodnite pred dovolenkou a bude po problemoch. Oduta nanho nemas byt za co, nic ti nespravil.

leila

moniqa samozrejme, ye mi nestoji za to hadat sa s nim, mam ho rada a neahcem sa s nim hadat,ale jednoducho mam pocit, ye musim.... ano problem je v otm, ze sa stretava s tzm kamaratom, aj ked mozno niekedz iba raz za 2tyzdne ale predsa, najlepsie na otm je, ze toho kamarata som spoznala ja skor ako on...taka haluz....no a on ma teraz priaelku, neake tri mesiace......a ta tu teraz s nami neni...moj praitel ma 24....a ten kamarat bude mat 25....len mam pocit kao by som s tym jeho kamaratom msuela stale v niecom superit.... a moj priatel t vie, lebo som mu to povedala.....on sa ho len tak nevzda., len si ja pripadam ako piate koleso u voza....a nemam ani naladu, ho potom vidiet akz pride stastny a spokojn odtial z toho vleku....a ked mi chce dat pusu ,tak tiez neachcem, leôbo ho chem jednoducho nejak vytrestat...aj ked viem ye to neni odbre riesenie , leo takto to len zhorsujem a aon je smutnz, ked tu pusu nechcem a potom aj nahnevany

leila

potom mu aj vycitam, ze nemame ziadne fotky , ved ako by sme aj mali....ked mam fotit ako drzia v ruke flase a opijaju sa ,no strasna sranda...haha....jeho sameho nenapadne, abz zobral fotak a odfotil nasl alebo niekto iny....ved naso.....a mna nebavi stale mu to hovorit a pripominat

moniqa87

ale teraz si musis hlavne povedat ci ti stoji za to sa hadat s nim kvoli kamaratovi, ktoteho nemas rada, ale on sa s nim samozrejme na tvoj povel stretavat neprestane...
na jednej strane to chapem, pokial ide o toho kamosa, ze uz ked ma priatelku mohol by si uvedomit, ze ona je na prvom mieste (ale to myslim vsobecne, nie co sa tyka tejto konkretnej lyzovacky) a nie stale utekat za kamaratom, ono to vo vztahoch robi problemy, to vidim aj na kamoskach...
ale ty sama sa s tym musis len zmierit, lebo podla toho ako pises nepredpokladam, ze by mal tuzbu na svojom priatelstve s nim nieco menit...
takze problem asi nie je v lyzovacke, ani v tom, ze s nim nie si, ale, ze je s tym kamosom...
ozaj kolko ma ten tvoj rokov? a ten jeho kamos priatelku ma?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.