SO MNOU cely den byt NEMOZE

Príspevok v téme: SO MNOU cely den byt NEMOZE
leila

takze ide o to, ze sme s partou na horach..ja kedze som sa nelyzovala desat rokov, so trufam, iba na tie mierne svahy a priatel chodi na tie strme.... vcera som bola lyzovat s jednym parom, ale oni pootm uz spolu chodili na ten strmy svah a ja som nemala kam, tak som si povedala, ze dnes pojdem s priatelom, lenze ide o to, ze mi povedal, ye on so mnu cely cas byt nemoze, le;bo si chce aj on poriadne zalyzovat a ze so mnou by ho to tam nebavilo...myslim teray ten mierny svah....tak som ostala na chate, lebo samej sa mi nechce niekde byt 6 hodin....neive, ale pride mi to od neho strasne sebecke, aj ked na druhej strane chapem, ze sa chce poriadne unavit a vysportovat, len neviem, ci by ho jeden den zabil....ved uz vcera tam bol strceny cely den s dvoma kamaratmi....a asi aby som neostala zduta a nevycitala mu pootm, ze so mnou nebol, tak sa mame ist zajtra niekam kupat...aj to vcera hovoril, ze sa mu vobec nechce, ze sak mozem ist s ostatnymi.....ale dnes rano nazor zmenil asi pre pokoj mojej a jeho duse.....aby som mu nemohla nic vycitat.....rano som si aj poplakala kvoli tomu a vobec ma to takto nebavi....ved o com to cele je?

mallina

ved aj mna by to mrzelo, ale tak co uz, nic s tym neurobis...bez lyzovat, nech ste aspon vecer rovnako unaveni, aby si, ked on zaspi, nepremyslala do noci nad nim, ko ta nechal samu:P

asenga

no,mas to na horach tazke. a prave tam by clovek mal byt spokojny a stastny.sportove aktivity nie su o tom ,ze par je vzdy a vsade spolu. sport je o maximalnom vyuziti svojej kondicie a nikdy sa nevyrovnas s tym druhym clovekom.spolu mozete byt vecer ,kedy si vyrozpravate svoje zazitky.nechaj ho nech sa vysanti.a ty si uzivaj samu seba s prirodou. ved tam je tisic moznosti.marec na horach je krasny .jarne slniecko ,vychadzky.prepac za vyraz,ale preber sa kde si.zelam ti vela dobrej nalady.

usiko

LEILA, VIEM, O COM HOVORIS...MALA SO AJ JA PODOBNE SITUACIE, NETYKALI SA SICE LYZOVANIA, LEBO STRME SVAHY MILUJEME OBAJA, ALE JEHO KAMARATOV....KED SME ISLI S PARTIOU NIEKAM, TAK JA SOM SA MU STAZOVALA, ZE MA JEHO KAMARATI ANI NEVIDIA, AKOBY SOM TAM ANI NEBOLA, NERESPEKTUJU, ALE ON TRAVIL CAS S NIMI, LEBO ICH MA STRASNE RAD A STRETAVAJU SA LEN PAR KRAT DO ROKA....BOLO TO TAK VZDY, NA LYZOVACKE, NA NAROD. OSLAVACH, VSADE....SAMOZREJME, ZE TO NECHAPAL, A STALE HOVORIL, ZE SA MUSIM PRISPOSOBIT, KED IDEME NIEKAM S PARTIOU, VED NEBUDE SA PARTIA PRISPOSOBOVAT MNE...A ON DO TEJ PARTIE PATRI A CHCE TAM OSTAT.....A DALEJ, ZE VED CO FNUKAM, VED SO MNOU JE V OSTATNE DNI, PRECO BY MAL BYT V CASE, KED SME S NIMI....NO, MUSIM PODOTKNUT, ZE AJ V PARTII SA MI VENUJE, TO JE OK, ALE JA TYCH LUDI NIEKEDY NEMUSIM, VED VIES.....

NO A JA SOM SA TEDA ROZHODLA, ZE VED PRECO FNUKAT, VED NIE SOM NEJAKA CHUDERA, KTOREJ BY SA MAL CELY CAS VENOVAT A TERAZ, PRED DOVOLENKOU, NA KTORU IDEME AJ S PARTOU, SOM MU POVEDALA, ZE TAM BUDEME MAT VLASTNY PROGRAM...TO ZNAMENA, ZE KED BUDEM CHCIET BYT S NIMI, TAK BUDEM, KED NEBUDEMCHCIET BYT S NIMI, TAK NEBUDEM A BUDEM SAMA...SAK CO? JA NIE COM CHUDATKO, CO ZAVISI NA DAKOM, CI HEJ? A TO ISTE TY....CO SI NEJAKA CHUDERA, ABY SI SA MU LEPILA NA CHRBAT STALE? NIE, POVEDZ SI, VED SI SEBESTACNA, TY SA POLYZUJES NA SVOJOM SVAHU, SER NA OSTATNYCH A ZLEPSUJ SA V LYZOVANI...A O ROK, O DVA UZ POJDES S OSTATNYMI.....DAJ MU VEDIET, ZE SI SILNA A ZE ON NIE JE TEN, KTORY MA NAD TEBOU MOC....MUZI TO CHCU....ASPON TEN MOOJ TAKYTO POSTUP NESKUTOCNE OCENIL....POROZMYSLAJ O TOM.....

leila

ale ved ja lyzujem, ale iba na takom miernom svahu,a le on na tych uz brutalnych, ozneacenzch ciernou farbou a aj cez les..... len jeho to nebavi so mnou na tom miernom kopci, pre neho je to vraj slabe.....on sa tam tak nezabavi a nepolyzuje

a kto je leerka:? alebo co to je?

mallina

nechces zobrat lyze a ist to skusat na nejaky maly kopec, aby si o rok uz lyzovala na normalnom kopci s nim ? aspon by si sa zabavila, mozno spoznas nejakeho instruktora, krory ti ochotne pomoze :) a ked to partner uvidi, uz ta samu nikdy nenecha :) inac nie si leerka?

moniqa87

tak si mala ist s nimi aj ked nevies lyzovat, co ti mam na to povedat... dobrovolne si sa rozhodla, ze na chate zostanes a teraz si sama...
ale ja sa uz radsej sem miesat nebudem, kym mam este chut sa vyjadrovat ako kultivovany clovek

leila

ved mi pri sebe nonstop nie sme..... len ked uz niekam ideme, mohol bz sa mi aj viac venovat....len si potom pripadam ako na hlavu, ked je to takto ..... vies, je to odveci, vsetci teraz odidu a ja tu budem na chate sama....no krasa..... a takto to bolo aj pred dvomi rokmi, ked sme boli na silvestra...vsetci lyzovali a ja zavreta v chate ..

moniqa87

ked chceme byt sami dvaja, tak ideme na dovolenku len my dvaja...
ak ideme niekam s partiou tak nie sme pri sebe nonstop...

leila

moniqa a tebe by sa zdalo normalne, keby ste s pratelom isli napr na dovolenku a pary by chodili vsade spolu a tvoj priatel bz chodil s kamaratom, lebo s tebou by sa nebavil, kvoli tomu, ze v niecom nesi taka dobra ako on_

leila

jajuska presne tak.... vidime sa len rano a potom vecer .... a o com t je, ked je clovek unaveny a ide spat....? vcera sme spolu sice boli , ale aj to "az" hodinu v saune.....to bolo cele a to tiey nie sami,ale s dalsimi dvomi chalanmi....