PRVORODICKA DOBRE PO 30-KE

Príspevok v téme: PRVORODICKA DOBRE PO 30-KE
usiko

AHOJTE. CHCELA BY SOM SA OPYTAT, TEDA POZIADAT VAS O VASE SKUSENOSTI, OSOBNE SKUSENOSTI POPROSIM, AKO JE TO S PRVORODENIM PO TRIDSIATKE. MAM SKORO 31 A VZTAH, KTORY JE SICE DOBRY, ALE NA MANZELSTVO A DETI TO ESTE NESTACI. PLANUJEM OTEHOTNIET ASI AZ KED BUDEM MAT 32 -33 ROKOV......A STRASIA MA LUDIA, ZE SA MI NARODI POSKODENE DIETA, ALEBO VOBEC NEBUDEM MAT DIETA, PRAVE PRETO, ZE BUDEM PRVE DIETA RODIT TAK NESKORO.....

TEDA AKE MATE VY OSOBNE SKUSENOSTI? POPROSIM ZENY, KTORE BOLI TAKZVANYMI "STARYMI/STARSIMI" PRVORODICKAMI, TEDA NAD 31 ROKOV, CI MALI PROBLEMY, AKE PROBLEMY, AKO TO ZNASALI A CI DIETATKO SA NARODILO ZDRAVE.....

VIEM, ZE JE TO INDIVIDUALNE, ALE AJ TAK POTREBUJEM NEJAKO UPOKOJIT...SAMU SEBA...ZE SA NIC ESTE NEDEJE...ZE MAM CAS, KED PRIDE TA SPRAVNA CHVILA....A TAK...NECHCE SA UNAHLIT LEN PRETO ZE BIOLOGICKE HODINY A TAK...

PROSIM NEPISTE MI, ZE VED VSADE VO SVETE RODIA AJ PO STYRIDSIATKE, PRETOZE TO VIEM, CITAM CASOPISY AJ NOVINY.....MNE IDE O ZENY, OBYCAJNE ZENY, S OBYCAJNOU ZDRAVOTNOU STAROSTLIVOSTOU NA SLOVENSKU....NIC NADSTANDARDNE, ZIADEN HVIEZDNY LEKAR ALE NORMALNE ZENY, KTORE TO PREZILI....

DAKUJEM VAM ZA VSETKY PRISPEVKY...

usiko

a vlastne ja....zatial pocuvam len same upokojujuce prispevky, co som nesmierne rada a citim sa z toho vsetkeho lepsie...len nechapem, odkial ludia z mojho okolia nabrali tie informacie o neskutocne velkych rizikach a tak?

usiko

jajka001, aha, no, my to nevieme, lebo nefajcime...osobne som krabicku cigariet nemala este ani v ruke....ale dakujeme za objasnenie...esteze ten moj nefajci...

no a? tak tomu ja neverim, ...alebo zeby ano? tiez som si uz viackrat povedala, ze ako ma byt, tak bude...ak mam porodit dieta, tak ho porodim, ak nie, tak nie...a zbytocne sa strachovat ako bude....lebo to neovplyvnim...a potom mi predsa len pride - a co keby som to ovplyvnila? a potom, ale nie...je to take...zamotane....ale mate pravdu, stresom nic nevyriesim...mala by som pracovat na tom, aby sa nas vztah posilnil natolko, ze bude ten spravny cas.....ze?

no a?

Budhismus hlasa, ze dieta si vyberie svojich rodicov samo... Co sa stane stane sa. Ja mam 31, nemam priatela, rozrobenu medicinu a nestresujem sa. Ved ono to pride. Moja sestra spoznala lasku svojho zivota a a roka spolu byvali, bolo po svadbe a nosila dietatko pod srdcom. Nic nebolo planovane a stalo sa. Nestresuj sa. Dietatko si ta uz najde a k tebe si najde aj tatka...haha

Lolka

no neviem s kadial to lolika nabrala, ale aj ja som o tom uz rozmyslala, ale týkalo sa to aj toho ci moze dieta z dedit fajcenie ked priatel fajcí, ale aj to je blbost, lebo moj otec volakedy fajcil a ja nefajcím, takze s omylu ma viviedla aj kamarátka aj priatel, aj názoru o tých spermiách.