Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcela by som prestat brat antikocepciu..

Príspevok v téme: Chcela by som prestat brat antikocepciu..
jaja84

ahojte.. chcela by som prestat brat antikoncepcne tabletky, teraz mi skoncili moje dni a tabletky, co som mala zobrat som nevzala.. nemala som sa predtym, ako sa rozhodnem prestat brat antikoncepcne tabletky, poradit s mojim gynekologom? dovod, aby som ich prestala brat, bol ten, ze uz nemam priatela, takze su mi v podstate zbytocne, aj ked viem ze maju aj ine vyhody, zlepsuju plet a moja menstruacia nie je taka bolestna.. ale citala som aj taky nazor, ze je dobre na cas prerusit branie antikoncepcnych tabletiek.. za aky dlhy cas by som ich mohla zobrat opat?

eni

to je v pohode ved je to tvoje telo len normálne pri dalšej návšteve gynekologa mu povedz že si ich už prestala brať a kedy...on to musí pochopiť je to tvoje rozhodnutie predsa,a môžeš ich začať znova brať kedy ty budeš chcieť ale to už sa budes musieť poradiť s lekárom lebo myslím že už ti nedá tie isté...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcela by som prestat brat antikocepciu.. - Fórum - ZDRAVIE.sk