neviem preco nemam kramy

Illex

baby, aj vam sem napisem to, co som pisala uz v inej teme, ak si neviete rady, skuste tuto stranku:
www.epam.sk
pre istotu, keby to niekto mudry vymazal:
wwwbodkaepambodkask

je to majster, ktory lieci tradicnou tibetskou medicinou, dokaze riesit neplodnost, cysty, zapaly..totiz ked ma niekto zapal v posve, ten moze byt len priznakom inych skrytych zapalov a tak dalej...tibetska medicina toto bezpecne zisti, zapadniarska nie. dalej uspesne lieci aj take veci ako su migrena, cukrovka a mnozstvo inych chorob. takisto lymfaticke uzliny,ktore pocas menstruacie uzasne bolia. doktor mi povedal ze to je normalne. tento pan mi povedal ze to normalne nie je, odstranil ich a uz sa mi neobjavuju...
vrele odporucam, takze kto chce nech ho kontaktuje na jeho stranke, pripadne napiste mne na soleila4@gmail.com ak mate otazky.
nech sa dari

jkdfskjgh

tak naco sem pises ked sa do teba nespravil? jaj tupana kolko mas rokov?ked nevies taketo veci tak radsej ani nesexuj a daj sa zasit

michalka000

Ahojte chcela by som sa opytat že už asi 2 tyždne mam taky červeny vytok a posledne 3 dni ako keby som mala kramy, no brucho ani prsia ma nebolia..a kramy som mala normalne dostat 8.1. neviem čo to môže byt.. prosim poradte mi.Dakujem

ellyy

lenuška u kazdeho je to individualne niektore dostanu uz v 10 rokoch a niektore az v 18tich su aj take pripady :-)) ja som dostala v 14tich mesiac a pol pred 15timi narodkami :-)))