neviem preco nemam kramy

janulienks

Dibrý den mam 13 rokov nerastu my prsia a nemam .. kramy neviete preco.. v mojej triede uz maju vsetci stve a to a bojim sa .. !!

Anastacia16

cawte baby. ja mam tiez podobny problem, cely tyzden mi meskaj sboje dni, uzviam antikoncepciu, sex mame vzdy s ochranou a nikdy nam nezlyhal, ani sa nespravil vo mne takze tehotenstvo vylucujem. moze to byt tym ze pred mesiacom som sa liecila na zapal dost agresivnymi antibiotikami? dakujem

jakarta

dobry vecer uz 2 tyzdne mi meska menstruacia a neviem co stym lebo behom 2tyzdnou som mala sex asi tak s 5 chlapmy a brala som ich bez ochrany ale brala som lieky antykoncepciu aaaaaaaaaa baby co mam robyt poradte mi prosim dikkk

severanka

Elizza17: nepoužívaš ochranu, ale tehotenstvo vylučuješ, lebo ti nie je zle ? :D tak moja drahá, mala by si vedieť, že zle ti byť nemusí byť vôbec počas celého tehotenstva... kúp si radšej tehotenský test a žiadnu vyvolávačku, kým nezistíš či si neni tehotná..

Elizza17

prosim vas mam problem tyzden mi meskaju kramy a tehotna by som nemala byt aj ked sme nepouzivali ochranu...ani mi nieje zle takze toto vylucujem..mozem byt nakazena nejakou pohlavnou chorobou? :( prosim vas pomozte mi :(( bojim sa

kaktuska

Ahoj smutnedievca tak to uz je najvyssi cas navstivit gynekologa aby ti menzes upravil. Ja som s nepravidelnym a slabym menzesom mala sama problemy, isla som v 12tich rokoch k doktorke ta mi povedala ze to je v tomto veku je to este v poho ze menzes je nepravidelny ale od 15 rokov to uz vraj treba upravit. Tak neboj behni tam prezre ta da ti injekciu na vyvolanie kramov a potom sa uvidi ako sa to bude vyvijat.