neviem preco nemam kramy

zwedavus

a menzes mávaš vždy pravidelný?
4 dni meškanie je totiž ešte v pohode, samozrejme, ak to nedostávaš každý jeden mesiac po 28 dňoch..
ak bola vždy ochrana, tak nie je dôvod na paniku, ak sa chceš úplne upokojiť, kúp si tehotenský test, aby si si bola naozaj istá..
meškanie môže mať veľa dôvodov, či už je to stres, schudnutie, zmena prostredia, prechladnutie, užívanie liekov a pod..
ak to ale bude dlhšou dobou, zájdi za gynekológom..

severanka

janana80 - čas na lekára sa vždy dá nájsť, len treba chcieť... inak ti poradiť asi nikto nebude vedieť... tak si urob test a uvidíš či si tehotná, ale ja myslím, že nie, ak ste mali vždy ochranu... a ak ti to bude meškať dlho aj tak budeš musieť ísť k lekárovi...

janana890

nematurujem som na vyske stresy nemam zatial.....no az na toto kedze som to nedostala....a som mimo domu takze k DR nemam ani cas ist lebo mam rozvrh od pondelka do piatku....proste ja neviem co mam robit...

severanka

:D janana890 - možno si bola v nejakom strese (nematuruješ náhodou v utorok? ) :) , alebo máš proste hormonálne výkyvy...to sa stáva... buď v pohode

janana890

boze ved vravim ze sme furt s ocranou..tak mi tu nevypisuj hluposti hej?!....kebyze som bez ochrany tak sa priznam.....ale my sme vzdy vzdy boli s ochranou a nikdy sa do nej ano nespravil.....

technécium

počkaj, nespomínam si presne, ale raz sme tuším boli bez ochrany...aj tie 4 dni by sedeli...veď nemá ako...