problémy s pokožkou hlavy

kiwi

caute baby, tie dixi sampony su asi fakt dobre na pokozku hlavy. ja pouzivam ten zihlavovy a odvtedy sa na hlave skrabem len ked sa tvarim, ze rozmyslam... :) on by mal mat aj nejake kondicieriovite zlozky, ale ja si potom vacsinou este davam taku bezoplachovaciu kuru (fructis alebo tak) a ziadne tvrde vlasy nemam. a inak fakt, zo shaumi a pantane ma vzdy svrbela hlava.

severanka

zabicka - prešla som celú 101 drogériu, celú DM a celú V-drogériu (resp. tie až dve... :D ) a nikde to nemali... ale opýtam sa či nebudúd objednávať... dík

severanka

meForMe - len vieš, ja rada používam na vlasy všetko jednej značny a ten Dixi to som fakt videla v drogérii len šampon...

meForMe

tak skus aj to,ale neviem ci su take kvalitne,ze sa ti z nich nebudu stiepit konceky..a ked nechces mat tvrde vlasy,myslim ze su na to dobre aj balzamy..

severanka

a napríklad nejaký obyčajný žihľavový alebo brezový šampón by nebol dobrý? pozerala som na šampóny Dixi od DeMiclen, ale myslím, že v drogérkach nemajú kondicionery a bez kondicioneru mam fakt tvrde vlasy... :(

meForMe

ja ju mam tiez celkom citlivu,a hrozne zle mi robi pantene..predtym som pouzivala gliss kur,s tou jednou tretinou kury..a ten bol super..

severanka

meForme - to je mi jasné :D ale ya čo ho mám vymeniť? či nepozná niekto nejaký dobrý šampón na citlivú pokožku hlavy