Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Listerine(RNG)

zabicka1611

tak vyskusam..lebo aj mne krvacaju ked si ich umyvam...ale musim ho schovat lebo ked ho mama najde, aby ho nahodou nevyhodila :DD

borovica

Možno má tvoja mama na niečo alergiu a preto jej to nerobí dobre. Ja mám s ním dobré skúsenosti a aj moje kolegyne si ho chvália, tak neviem. Ja som chodila každé 4 mesiace na čistenie zubného kameňa a teraz ho nemám.

zabicka1611

moja mama ho mala doma tiez a ma citlive zuby..a ked ho skusala, tak ju zacali dasna palit a tak ju rozboleli ze ho hodila rovno do kosa...niekomu pomoze a niekomu uskodi!! aj v telke to davali ze sa neodporuca!! tak neviem noo..:(

borovica

Ja som mala problémy so zubným kameňom a citlivými ďasnami, krvácali mi. Odkedy používam Listerine netvorí sa mi zubný kameň a ďasná nie sú také citlivé. Inak veľa ľudí si chodí kupovať Listerine do lekárne na odporúčanie zubných lekárov.

RNG

ja zasadne nepouzivam chemiu do tela.
Na vyplach ust je rovnako dobry roztok GSE, oreganoveho oleja, koloidna strieborna voda alebo 0.5% roztok peroxidu vodika a mnozstvo inych.

jaja

dakujem zabicka za rychlu odpoved:)ja by som vsak velmi rada vedela,pre co konkretne sa neodporuca t.j.co obsahuje a najma teda ako posobia jeho jednotlive zlozky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Listerine(RNG) - Fórum - ZDRAVIE.sk