velmi zla situacia v rodine pomoc

Príspevok v téme: velmi zla situacia v rodine pomoc
janka

poradi mi niekto kde bi som sa mala obratit o pomoc moj manzel je velmi chori a nepracuje ma 45 rokov moje deti nepracuju tiez a ja jedina som zamestnana zijem z dochodku manzela a mojich penazi deti su take nevdacne ze mi vobec nepomahaju dokonca dcera sa mi celkom odcuzdila zle mi povie a vobec si nas ako rodicov nevazia nevie ci mozem sa niekde obratit o pomoc a ci mozem deti z domu vyhodit ked neprispievaju do domacnosti a este aj su vulgarni asi som im moc dala a oni sa teraz takto odplatia najviac ma boli to ze moj muz bi mal mat klud a oni si to neuvedomuju ani mu v nicom nepomozu

wero

narok na podporu v nezamestnanosti je aj vtedy,ak si dobrovolne plati poitenie v nezamestnanosti alebo je szco.inak urad prace(stat)plati len zdravotne poitenie

skuste sa informovat na urade prace,odbor soc.veci,niekde maju aj pravnika

DRZIM PALCE !!!

len klud

neviem co si z toho taka nestastna raz si ich matka tak sa tak spravaj ked raz zavelis tak ta jednoduch musia posluchnut ta kde to tak je aj aj mam syna rozmaznaneho ale ten me len 8 tak to beriem este tak ze poriadny rozum nema ale keby mi toto v dospelosti alebo v puberte urobil tak ten by videl neviem co sa stresujes ked je ńajhorsie vyfackaj a ty budu pozerat sama nenavidin fizicke tresty a nepouzivam ich ale ked je uz velmi zle tak to pouzijem a pri dospelym detom treba ukazat kde je ich miesto a ked poslat prec nech sa zbalia a odidu samozrejme len ako vyhrazku a nech si pracu hladaju mozes to riesit aj tak ze nakupis len pre seba a muza ved to skus dajak poriessit aby sa spametali a vazili si vas

3nttt

no to mas teda "dobre" deticky.asi si ich mala viac capat:(hold uz je neskoro.ja davam nasim 4500 mesacne co si myslim ze tiez neni nic extra ale nedavat na domacnost ani korunu?by som sa tam citila jak parazit...

viva viva

nedávaj im žiadne peniaze (povedz, že nemáš)...a začni variť len tie najjednoduchšie jedlá (najlepšie tie čo nemajú radi) a najlepšie dookola to isté prípadne jeden druh na 3 dni....až budú mať všetkého dosť a začnú sa krútiť po nejakom zárobku

.....

Janka,je to prave tym,ze si sa im cely zivot snazila dat vsetko a tvoje deti nemuseli vynalozit ani milimeter namahy a preto to beru ako samozrejmost a nikdy nevideli,co ste pre nich robili a nevedia si to vazit.Oni to beru ako samozrejmost,ze sa budete o nich donekonecna starat,ale tak to nejde.Vy im mozete ako rodicia z casu na cas pomoct,ale urcite nie zivit.My to riesime tak,ze syn nam prispieva na domacnost,avsak my mu to odkladame na zvlast ucet o com on samozrejme nevie.Ale nam skor ide o to,aby sa naucil hospodarit so svojimi zarobenymi peniazmi.

janka

este bi som chcela povedat ako je mozne a neviem si vysvetlit kde som urobila chybu ked mam taketo deti alebo to ide z dobou ale myslim ze nie ved bi som im bola dala aj posledne ak ma niekto podobne prosim ozvite sa dakujem ale skutocne nevladzem

janka

dakujem za podporu skusim sa spytat ako dalej moje deti maju 23 a 21 rokov a 21 su dvijicky a su dospele je to na nevvydrzanie s nimi keby sa snazili aspom pracu najst ale ani to nie oni mi stale vravia ze som ich povinna zivit da 25 rokov a zneuzili situaciu ked moj muz nevladze a ku mne si velmi dovoluju