velmi zla situacia v rodine pomoc

Príspevok v téme: velmi zla situacia v rodine pomoc
janka

poradi mi niekto kde bi som sa mala obratit o pomoc moj manzel je velmi chori a nepracuje ma 45 rokov moje deti nepracuju tiez a ja jedina som zamestnana zijem z dochodku manzela a mojich penazi deti su take nevdacne ze mi vobec nepomahaju dokonca dcera sa mi celkom odcuzdila zle mi povie a vobec si nas ako rodicov nevazia nevie ci mozem sa niekde obratit o pomoc a ci mozem deti z domu vyhodit ked neprispievaju do domacnosti a este aj su vulgarni asi som im moc dala a oni sa teraz takto odplatia najviac ma boli to ze moj muz bi mal mat klud a oni si to neuvedomuju ani mu v nicom nepomozu

bertika

Mlady clovek co sa po ucnovke alebo po maturite zamestnal a prisiel o zamestnanie, ma narok na podporu v nezamestnanosti. Vek nie je smerodajny. A ked je vysokolskolak,tak rodicia su povinny sa onho postarat do 26.

kiki

rodicia sa maju starat do 26? pred par tydznami som mala 25ku a mamine hned prisiel list, ze uz nebude dostavat pridavky,este chodim do skoly, sice nas tych 500korun nevytrhne z biedy, ale je to nejake na hlavu..

sajfina

do 26,kamarát sa sťažoval,má 24 rokov a 5 rokov robil v jednej firme a teraz ho prepustili a nemá nárok na podporu do 26 rokov mu povedali,že rodičia sa majú starať

sajfina

ale myslela som to tak,že keď deti nepracujú,tak ani podporu do 26 rokov nedostanú a rodičia majú potom vyživovaciu povinnosť na deti....blbosť,ja viem,ale čo s tým

sajfina

rodič má povinnosť starať sa o deti do 26 rokov,takže neviem,koľko rokov majú tvoje deti,ale je to nezávidenia hodná situácia..keď si predstavím,že ja popri dennom štúdium na výške sa snažím ešte brigádovať,aby som nezaťažovala až tak svojich rodičov...skúšala si sa s nimi o tom porozprávať?

numero1

Pokial su uz tvoje deti dospele a mali by byt samostatne zarobkovo cinne-myslim tym,ze nestuduju,nie je dovod,ze by si ich v takejto situacii mala zivit.Aj tvoje deti by si mali uvedomit,ze maju prispievat na domacnost,ved ani oni neziju zo vzduchu.