Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Švihadlo

zabicka1611

hej..ale ja som len zacala a prvych par dni sa neodporuca hned 500!!!! :) az dnes si dam viac..:) a skakat pol hodinu?? noo..to zas neviem ci je dobre na klby!!

miro.83

jessie: Samozrejme ze sa da skakanim na svihadle schudnut ale treba upravit aj stravu lebo samotne cvicenie nepomoze az tak dajme tomu ze za pol hodinu behania spalite max 2000Kj a potom si date cokoladu ktora ma minimalne 2000Kj. V tom pripade ste zbytocne behali.

miro.83

Ak ste chude a chcete iba spevnovat potom nehrozi az take poranenie. Napriklad, zeny ktore maju obvod pasu cez 80 tak je zvysene ryziko ak cez 88 potom skakanie na svihadle nie je vhodne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.