FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Zavrat, bolest hlavy, hucanie v usiach, unava

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Zavrat, bolest hlavy, hucanie v usiach, unava" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    pomooooc14.03.09 17:01??.??.40.76

ahojte, prosim o radu ohladom mojich problemov, ktore trvaju par mesiacov: zavrat, bolest hlavy, hucanie v usiach, unava. dakujem

• Ejmii11.02.13 19:50??.??.248.211

Mala by si zájsť za neurologom, on ti spraví nejaké vyšetrenia, Ja som tiez mala podobné problemy, suvisi to aj s inými zdrav. ťažkostami, ale odkedy beriem pravidelne raz denne tabletku čisteho magnezia zlepšilo sa to ..ale spozorovala som to asi až po necelých dvoch mesiacoch užívania

• sara11.02.13 10:59??.??.199.39

dobry den ja by som sa chcela opitat,ci ma niekto skusenosti ,z bolestami hlavy ,huci mi v usiach aj v hlave citim ako by som mala kazdu chvylu odpadnut ,som malatna ,a neviem kam tieto stavy mam zaradit nikdy som nemala taketo problemi a bojim sa ze to vedie k nejakej chorobe.beriem antokoncepciu a neviem ci to nemoze stim suvysiet,a beriem aj lieky betahistin actavis 16 ma niekto prosim podobne skusenosti,a poradimi dakujem pekne

• RNG16.03.09 21:48??.??.163.58

Zdrojov na doplnky je hromada, zialbohu najst ich na Slovensku v lekarnach je casto zbytocna namaha.
    Cez internet najdes plno zdrojov, na Google.com najviac.
    Ja odporucam vyrobky firmy NBTY pod roznymi, menami(napr Puritan's Pride, Doctor's Trust,...) tiez produkty firmy SwansonVitamins, NOW, Doctor's Best...

• RNG16.03.09 21:43??.??.163.58

;pomoooc, nejedna sa oi kombinaciu, kazde je osobitne.
    Jod ti treba tak ci tak, ja som nehovoril, ze musis nevyhnutne nim nahradit euthyrox.Ale po case brania jody ti mozno zacne stitna zlaza(velmi pravdepodobne) lepsie pracovat a uz nebudes potrebovat umely hormon.

• pomooooc16.03.09 09:57??.??.236.210

RNG a prosim ta kde by som dostala tu kombinaciou pripravokov na alergiu? teda okrem vitaminu C to viem :) dakujem

• mimatchik16.03.09 09:41??.??.3.110

Ma niekto radu ci pomaha na helikobakter pilori ALOE a manuka honey?Nechcem brat uz antibiotika.please

• pomooooc16.03.09 09:27??.??.236.210

RNG dakujem za rady, no oboje lieky uz uzivam dlho a predtym problemy neboli. neviem, ci je mozne, aby sa po dlhodobom uzivani zrazu objavili neziaduce ucinky ... co sa euthyroxu tyka, tak zial netrufam si ho nahradit za jod, pretoze mam autoimunitne ochorenie, pri ktorom stitna odchadza, ale ten fixit by sa snad nahradit dal

• lea15.03.09 23:51??.??.61.135

a co tak Menierova choroba? skus ist na usne dat si vysetrit vestibularny aparat- pri jeho poskodeni su neskutocne zavraty

• RNG15.03.09 23:47??.??.161.49

pomooooc, euthyrox je corticosteroid, tj nie priam najlepsia chemikalia pre telo(na stitnu zlazu odporucam radsej jod, ktoreho mame primalo, a to vedie k znizenej funkcii stitnej zlazy a hrvolom, tiez cystam v tele a podobne.)

fixit(symbicors) nie je az tak nevinna droga, ako ti zrejme tvoj lekar hovori.

Medzi bocnymi skodlivymi ucinkami je veru aj bolest, hlavy, nespavost a slabost a to u vyse 6.5 % ludi

www.drugs.com

Ja osobne by som na vzdusne alergie pouzival potravinove doplnky bez akychkolvek skodlivych bocnych ucinkov.

Priklad je 2x500 mg quercitinu

2x600 GDU bromelainu

3 gramy vitaminu C a

2x600 mg Bosvelinu.

• pomooooc14.03.09 23:58??.??.81.215

takze doplnam info - vek 26, lieky beriem euthyrox na znizenu funkciu stitnej zlazy a na alergiu Fixit. vysetrenia - ocne ok, EEG ok a na RTG krcnej chrbtice - rovna a bloky, ale to uz by malo byt po masazach ok

• technécium14.03.09 21:27??.??.226.53

jednoznačne ti chýba horčík

• stevuliak14.03.09 21:20??.??.218.138

skus ist na CT alebo ku krcnemu ci to nebude zaciatocna adisonka.

• radca14.03.09 21:12??.??.142.41

Toto obycajne sposobuju kvasinky.

• sever14.03.09 21:05??.??.109.155

Skus si prelozit postel, tak aby si spala hlavou k severu. Uz len prelozenie postele spavi niekedy zazrak. Nic to nestoji. Skus.

• Milos M14.03.09 21:00??.??.77.100

kludne to moze byt syndrom vyhorenia
    najlepsie bude ist k dr.
    zbytocne sa nestopat kadecim a dalej sa trapit
    problemy su nato aby sa riesili
    vela stastia

• house14.03.09 20:57??.??.67.182

Neviem reagovat na Vas problem kolega ma pravdu.Je potrebne uviest vek diagnozy, lieky ake beriete,choroby,
    nie sme jasnovidci, tych rieseni je vela my mozeme len na zaklade nasich skusenosti poradit,ale to nemusi byt to spravne riesenie po internete sa to proste neda nedokaze to ani zazracny kolega RNG .

• mjanik14.03.09 20:38??.??.195.34

vždy treba uviesť aj vek,najskôr treba preliečiť kŕčnu chrbticu a ak by to neprešlo,potom asi podráždená pečeň,prípadne iné,menej často sa vyskytujúce....akupunktúra

• pomooooc14.03.09 17:41??.??.40.76

skusim tie mineraly, zatial dlhodobo beriem len vitamin C. tlak je viac menej v poriadku, nikdy som s nim nemala problem. dakujem za reakcie

• house14.03.09 17:19??.??.67.182

Ale moze to byt prave ten velmi nizky tlak

• usiko14.03.09 17:18??.??.5.199

napis do temy Otazky na RNG

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Inzercia

30% zľava na akúkoľvek kozmetiku Himalaya.

30% zľava na akúkoľvek kozmetiku Himalaya.

Rastlinné produkty s výťažkami z liečivých rastlín s wallet zľavou 30%

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch