Zavrat, bolest hlavy, hucanie v usiach, unava

RadkaKocikova

Dobrý deň, mám na predaj Betahistin Mylan 16mg 90tabliet a Betahistin Actavis 16mg 60tabliet, kontaktujte ma na radka.kocikova@centrum.sk

Ejmii

Mala by si zájsť za neurologom, on ti spraví nejaké vyšetrenia, Ja som tiez mala podobné problemy, suvisi to aj s inými zdrav. ťažkostami, ale odkedy beriem pravidelne raz denne tabletku čisteho magnezia zlepšilo sa to ..ale spozorovala som to asi až po necelých dvoch mesiacoch užívania

sara

dobry den ja by som sa chcela opitat,ci ma niekto skusenosti ,z bolestami hlavy ,huci mi v usiach aj v hlave citim ako by som mala kazdu chvylu odpadnut ,som malatna ,a neviem kam tieto stavy mam zaradit nikdy som nemala taketo problemi a bojim sa ze to vedie k nejakej chorobe.beriem antokoncepciu a neviem ci to nemoze stim suvysiet,a beriem aj lieky betahistin actavis 16 ma niekto prosim podobne skusenosti,a poradimi dakujem pekne

RNG

Zdrojov na doplnky je hromada, zialbohu najst ich na Slovensku v lekarnach je casto zbytocna namaha.
Cez internet najdes plno zdrojov, na Google.com najviac.
Ja odporucam vyrobky firmy NBTY pod roznymi, menami(napr Puritan's Pride, Doctor's Trust,...) tiez produkty firmy SwansonVitamins, NOW, Doctor's Best...

RNG

;pomoooc, nejedna sa oi kombinaciu, kazde je osobitne.
Jod ti treba tak ci tak, ja som nehovoril, ze musis nevyhnutne nim nahradit euthyrox.Ale po case brania jody ti mozno zacne stitna zlaza(velmi pravdepodobne) lepsie pracovat a uz nebudes potrebovat umely hormon.

pomooooc

RNG a prosim ta kde by som dostala tu kombinaciou pripravokov na alergiu? teda okrem vitaminu C to viem :) dakujem

pomooooc

RNG dakujem za rady, no oboje lieky uz uzivam dlho a predtym problemy neboli. neviem, ci je mozne, aby sa po dlhodobom uzivani zrazu objavili neziaduce ucinky ... co sa euthyroxu tyka, tak zial netrufam si ho nahradit za jod, pretoze mam autoimunitne ochorenie, pri ktorom stitna odchadza, ale ten fixit by sa snad nahradit dal

lea

a co tak Menierova choroba? skus ist na usne dat si vysetrit vestibularny aparat- pri jeho poskodeni su neskutocne zavraty

RNG

pomooooc, euthyrox je corticosteroid, tj nie priam najlepsia chemikalia pre telo(na stitnu zlazu odporucam radsej jod, ktoreho mame primalo, a to vedie k znizenej funkcii stitnej zlazy a hrvolom, tiez cystam v tele a podobne.)

fixit(symbicors) nie je az tak nevinna droga, ako ti zrejme tvoj lekar hovori.
Medzi bocnymi skodlivymi ucinkami je veru aj bolest, hlavy, nespavost a slabost a to u vyse 6.5 % ludi
www.drugs.com
Ja osobne by som na vzdusne alergie pouzival potravinove doplnky bez akychkolvek skodlivych bocnych ucinkov.
Priklad je 2x500 mg quercitinu
2x600 GDU bromelainu
3 gramy vitaminu C a
2x600 mg Bosvelinu.