skusenci:)

Príspevok v téme: skusenci:)
margaretka56

CAfte ludkovia!! :)
ak je tu medzi vami niekto kto sa s tymto uz stretol a zadarilo sa mu, pls piste-piste ze akoa co preto spravit alebo kludne privitam akekolvek rad.... jedna sa o priberanie, s dolnou polkou ztela som MEGA spokojna, mam super tvarovane nohy a vsetko:) ale od pasa hore som ako nedovyvinuta, hh, no prsia a trcia mi rebra a bedra a miesto ruk palicky:D chcela by som to velmo zmenit.... mam 17, ako pribrat do hrudnika? aj ked nemyslim prave prsia, len tu oblast, no samozrejme ze by aj poprsie bodlo;) ale to neviem ci mi poslete neco overene... potesi kazda odpoved

house

Ano v tom pripade jedine plavanie a vylozene styl prsia , ale treba makat !!!Vsetko sa da ,len musis makat.Pozri na plavkyn ako vyzeraju hore su siroke a dole nic ,no a tebe sa to vyrovna.

margaretka56

aaaalebo okrem plavanie mi neviete dake rady hodit?.... sa mi nece kvoli tomu do plavarne, hh, nejake cviky na doma? alebo daka ina metoda? taky fitnesguruovia by neporadili??

alicakl

Lolka:skús všetok voľný čas tráviť na rukách-v stojke,možno ti to časom zlezie na tú druhú časť tela :-))) Ale nie,žartujem.....

<3

margaretka56, tak to si asi opisala moju postavu:))
ja detto.. akozy nohy, zadok, ok.. tam uz nechcem pribrat, lebo to vobec neni treba:D ale hrudnik, ruky, prsia, tak tam som vobec neni vyvinuta:D a uplne mi tam az rebra trcia, ale tak co mame robit??:)) hej, da sa to nejako zmenit, ze by sa zmenila len horna cast tela??:D pls, pls, pomoze nam tooO_o

Lolka

ja by som sa tiez pridala k tvojej teme, mam ruky moc chudé, ale iné casti tela zadok, stehna by som chcela schudnut, dá sa pribrat iba na rukách?