Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Malá či veľká svadba?

renault twingo

slecna vy bududete asi vestica ako je mozne ze ste uhadli moja farbu auticka :)))no neviem asi to bude osud:) alebo O SUD ?:))) VYBERTE SI :)

peugeot 106

podla mna je to fuk ci velku alebo malu svadbu...jedina dolezita a podstatna vec na celej svadbe je to, koho si beriete...ci ste si vybrali spravne...ak ano, tak sa mozete zosobasit aj pod ceresnou..staci farar a svedkovia - 2 vevericky

Deee

ďakujem, dd želám ti, aby ten Váš spoločný život s manželom bol už iba príjemný a ten chaos ste si vyčerpali v predsvadobných prípravách :-)

Deee

Tak Vám všetkým ďakujem, pre audi wau svadba bola určite krásna, ale šaty by som si také drahé nepožičala z úcty k môjmu rozpočtu a rozpočtu môjho budúceho manžela :-), pre me for me ďakujem za pohľad z opačnej strany, pre svadba budúcnosti je to presne tak, všetkým nevyhoviem, svadbu si zaplatíme sami s priateľom a tým pádom, nech sa urazí kto chce...ide sa do boja :-)

adkalc

frontmanx, ty si to teda zaklincoval. Vobec si nemyslim, ze som slepica, tiez budem mat nove saty a ani nepamatam, kedy som si saty kupovala naposledy. My budeme mat svadbu pre 11 ludi aj s nami, ale aj tak nas to vyjde draho. Obrucky, oblek, saty, topanky, posedenie v restauracii. My si svadbu s priatelom platime sami, tak sme najblizsej rodine vysvetlili nasu predstavu a musia sa prisposobit:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malá či veľká svadba? - Fórum - ZDRAVIE.sk