Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zosvetlenie meliru????

Príspevok v téme: Zosvetlenie meliru????
sylvinka

Ahojte. Nie je tu pls nejaka profesionalna kadernicka? :-) Chcela by som vediet, ci sa da zosvetlit uz spraveny melir?? Lebo su asi 2-3 mesiace od posledneho melirovania a nechytil mi podla mojich predstav. Chcela by som o par stupnov svetlejsiu blond. A ked sa nanesie melir na cely vlas, nebude pri korienkoch vlasov menej svetli ako uz na odfarbenych koncoch??? Pls, odpovedzte :-))) A este ozaj, nemoze hrozit poskodenie vlasov, ked sa odfarbi uz odfarbene??? Dufam, ze mi niekto odpovie :-)

nie nie nie

samozrejme, ze ten odfarbeny kus vlasu bude svetlejsi, ako ta cast tohoto vlasu, ktora odfarbena este nebola.

sylvinka

ja som to myslela tak, ze ked pojdem na domelirovanie (dofarbenie casti vyrastenych vlasov) a kadernicka mi zosvetli uz tie zosvetlene konce vlasov, tak ci bude vysledny efekt jednofarebny? Nechcela by som totiz mat na hlave dve farby blond. Neviem ako inak sa mam vyjadrit

sweet_lolitta

poskodenie vlasov je po akomkolvek melire. No zalezi, ze v akej miere.... ci mas vlasy kvalitne, akej su farby a kolkokrat boli uz stresovane farbenim, melirovanim a pod. Premelirovanie sa robieva snad v kazdom kadernictve, no neviem si predstavit, ze tie iste pramene, co mas namelirovane, ti zosvetlia, teda nie vsetky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zosvetlenie meliru???? - Fórum - ZDRAVIE.sk