Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to dovod?

Príspevok v téme: je to dovod?
papulqa

mam 2,5rocny vztah, je dovod na rozchod ziarlivost z mojej strany? (ale nie taka, ze kricim, hnevam sa, urazim sa, zakazujem resp. ine) nic z toho doposial nebolo (to by som nevedela), len ked nejakej napise sms, odzvoni alebo co, tak ma to tak chytne pri srdiecku a kusok zmeraviem... on si to vcera vsimol a dnes uz je to na rozchod, tvrdi, ze on pri mne nemoze nic....

skuste sa k tomu vyjadrit dakujem :(

janulqa

kla.ra - nehaj ho tak, vsimla som si ze ma zvlastne prispevky aj v inej teme....co uz, idem si lahnut, lebo som vcerajsiu noc nic nespala

kla.ra

maojatvoja :D :D ty si nejaky vtipalek? ano ide jej o jeho stastie, tak nech sa aj pomiluje s dalsimi zenami, ved bude spokojny :D

ved ona mu nic neurobila, zalezi jej na nom a preto ju to trapi

papulqa

mojatvoja - ako nieco take mozes povedat? ak si niekedy miloval celym srdcom tak vies o com pisem, aj o tom strachu, ak ti bola nejaka lahostajna, tak je samozrejme ze ti bolo fuk, kde je, co robi, s kym je a pod...

papulqa

leerka - ak myslis ze nejaku ma to pochybujem, nas vztah bol v poslednej dobe nadherny, proste nieco ako na azciatku...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to dovod? - Fórum - ZDRAVIE.sk