je to dovod?

Príspevok v téme: je to dovod?
papulqa

mam 2,5rocny vztah, je dovod na rozchod ziarlivost z mojej strany? (ale nie taka, ze kricim, hnevam sa, urazim sa, zakazujem resp. ine) nic z toho doposial nebolo (to by som nevedela), len ked nejakej napise sms, odzvoni alebo co, tak ma to tak chytne pri srdiecku a kusok zmeraviem... on si to vcera vsimol a dnes uz je to na rozchod, tvrdi, ze on pri mne nemoze nic....

skuste sa k tomu vyjadrit dakujem :(

papulqa

mojatvoja - vidim, ze chalani rovnako premyslaju, moj vravi to iste, ale vsak ja som mi NIKDY ale fakt NIKDYnic nezakazovala, nikdy som mu v nicom nebranila, aj ked sa mi neico nepacilo, radsej som bola ticho, takze ja mu nezakazujem kecat s kamoskami, ved ja mam takisto kamosov a pod, len to srdiecko, ktore miluje, niekedy pociti aj strach, co je (si myslim) normalne....

Lolka

tak a nezoznamil ta s jeho kamosmi a kamarátkami? ak nie mal by to urobit. Mozno preto ta to chytá za srdce, ze im sa venuje a teba s nimi ani nezoznamil. Skamarát sa aj ty s jeho kamarátmi.

papulqa

Lolka - ako ja respektujem, ze si pise s inymi, keca, chodi von, do kina, behat a pod... lenze stale ma to chytne za srdiecko, lenze mu verim, viem ze ma lubi, ale tak zase neda sa to uplne odignorovat, vsak mne to nie je jedno,...to teda nie - zalezi mi na nom.

leerka

velmi ubohy dovod na rozchod.... ked sa kvoli tomuto s tebou royide , tak podla mna bude mat aj iny dovod a nie takuto blbost.....

papulqa

kvakino - ako to nema so mnou pohnut ked ho milujem a zalezi mi na nom? snad s laskou je spojena aj ista zdrava davka ziarlivosti... nie?

Lolka

on si ma co písat s inými babami a este im odzvanat, ty mozno ani nie si ziarlivá ty mas dovod, ved to co ti on robí, dovod na rozchod mas ty a nie on, on ma asi len nejaku zamienku aj moj názor.