je to dovod?

Príspevok v téme: je to dovod?
papulqa

mam 2,5rocny vztah, je dovod na rozchod ziarlivost z mojej strany? (ale nie taka, ze kricim, hnevam sa, urazim sa, zakazujem resp. ine) nic z toho doposial nebolo (to by som nevedela), len ked nejakej napise sms, odzvoni alebo co, tak ma to tak chytne pri srdiecku a kusok zmeraviem... on si to vcera vsimol a dnes uz je to na rozchod, tvrdi, ze on pri mne nemoze nic....

skuste sa k tomu vyjadrit dakujem :(

papulqa

zuzusa - ved ja mu verim, viem ze ma lubi, ale tak stale ma vie chytnut pri srdci, ked sa nieco take stane,inak predomnou to nikdy este neurobil ze prezvonil kamoske, tak mozno i preto ma to tak dostalo...

papulqa

povedal ze po tom co vcera bolo sa chce rozist, ale ze mam este pockat, ze sa rozhodne,, nechce urobit hlupost a potom lutovat.... :(( nerobila som ziadne sceny, len ma to trosku zarazilo, chytlo pri srdiecku, scervenela som a to bolo vsetko,,potom sa pytal ze co mi je, tak som zo zac. necela povedat, ale potom som sa priznala povedala som mu a uz bol problem....

zuzusa

No ked to je tak, tak ani podla mňa to neni na rozchod. Ono to každú chytí trochu pri srdiečku a je trochu žiarlivá, podla mňa je to normálna vec. Ale na druhej strane ste už 2,5 roka spolu už by si mu mohla veriť.

leerka

tak to vobec neni dovod na roychod, ved ked mu nerobis sceny.....a to on sa chce s tebou royist ci uz sa rozisiel?