Tema len pre zeny.

Príspevok v téme: Tema len pre zeny.
terminator

Ahojte,

tuto temu zakladam pre zeny. ktore sa potrebuju navzajom stale lutovat a utvrdzovat sa v tom, ze su vsetci zli a len oni chudatka su tie dobre.Dalej je to pre ti, ktore 100x zakladaju tu istu temu z temy, ktore maju dementny nazov, na urovni 5~rocneho decka a vobec nesuvisia so zdravim.Tych je tu vacsina.Ucelom je zvysit kvalitu tohoto fora.Dalej je to pre tie, ktore navedia pochopit,ze raklama je zakazna a uvadzju nazov kozmetiky v nadpisoch.

melissaa

podla mna aj uvadzanie znacky a nazvu vyrobku ma niekedy svoj vyznam.

priklad: som alergik a na vacsinu 100% "nealergennych" znaciek reagujem alergickou reakciou. na trhu sa objavi nova znacka, no ja po mojich skusenostich nechcem riskovat a chcem sa spytat na nazor ostatnych alergikov, ktori tuto kozmetiku vyskusali.

to asi nepojde bez uvedenia nazvu vyrobku.

agaven

terminator je chlap isto a je sam no mal dievča ale teras je sam prečo mama kukat zdravie huhu babu ti pozrem skoč na temu magia zdarma nie je to chlap

jajuska1185

a este o tom zakladani novych tem stale..toto forum ma jednu chybu krasy, najdem si problem ktory potrebujem, k nemu su v teme tak dve -tri vyjadrenia , a ostatne su odveci:D ...a kym sa k tym dvom -trom doklikam, bude rano,

jajuska1185

daamy, ved klud:) ...ano niektore zeny su sliepky to je fakt:P ale uznajte ze nie lenv muzskych chorobach ale aj v zenskych a vobec vsadesu temy nad ktorymi sa zastavi rozum:))...takze zamyslite sa kvoli komu nas volaju sliepkami ;) aa podla mna termiator je zena :P asi tak

alicakl

Tak v tejto téme vedie USIKO :-)))))))))
No ja chápem Schelby ako to myslíte voči nemu.Avšak som toho názoru,že útočiť môže človek do niekoho len do tej miery,do akej to toho druhého irituje.Pokiaľ by na takéto mužské "výpady" ženy nereagovali,nerobili by ich.Jasné,že si vždy zastanem ženu,pokiaľ do nej nejaký mužský PENIS rýpe,ale na druhej strane viem oceniť aj dobrý odfaj.Proste mňa už máloktorí naštve.Jedným uchom dnu,druhým von.(v tomto prípade jedným okom dnu a druhým von)

agaven

terminator prečo by sme sa nemohli lutovat sme jemne nežne ako vy vy ste drnejši sme viac citlive a čo ano su tu temy ale oni su mlade a chu radu od skusenejšej no vekovo staršej ženy tak poradime a čo a povzbudime ich aby sa nebali atd.. jedine ano maš pravdu kozmetika nazov to maš pravdu aky lak je lepši atd ... ahojko