Tema len pre zeny.

Príspevok v téme: Tema len pre zeny.
terminator

Ahojte,

tuto temu zakladam pre zeny. ktore sa potrebuju navzajom stale lutovat a utvrdzovat sa v tom, ze su vsetci zli a len oni chudatka su tie dobre.Dalej je to pre ti, ktore 100x zakladaju tu istu temu z temy, ktore maju dementny nazov, na urovni 5~rocneho decka a vobec nesuvisia so zdravim.Tych je tu vacsina.Ucelom je zvysit kvalitu tohoto fora.Dalej je to pre tie, ktore navedia pochopit,ze raklama je zakazna a uvadzju nazov kozmetiky v nadpisoch.

usiko

nooo, popzerala som si len nazvy tem v sekcii MUZSKE CHOROBY a som sa nasmiala....baby, keby sme boli hlupe, mali by sme zalozit temu s nazvom- LEN PRE MUZOV, a napisali by sme tam, ze TATO TEMA JE LEN PRE MUZOV, KTORI MAJU NEUSTALE PROBLEM S PENISOM, LEBO SA MI ZDA, ZE INY ORGAN ANI NEMAJU /ASPON PODLA TYCH TEM/, POTOM AJ PRE TYCH MUZOV, KTORI, HOCI MAJU TAKE ISTE BIELE ALEBO CERVENE FLAKY NA PENISE, ALE KAZDY Z NICH SI ZAKLADA NOVU TEMU, LEBO TIE JEHO FLAKY SU PREDSA JEDINECNE...A ESTE PRE TYCH, CO SI NEVEDIA STIAHNUT PREDKOZKU...LEBO AJ TA SA KAZDEMU JEDINCOVI NEDA STIAHNUT INYM SPOSOBOM TAK AJ NA TO TREBA ZALOZIT STALE NOVU TEMU.....no, ale kedze my zeny mame rozum, tak takuto temu nezalozime, lebo respektujeme muzov a ich problemy, a chapeme, ze kazdy chce odpovede site na mieru....

schelby

terminator, myslim, ze ak sa cces nieco dozvediet tak sa dozvies aj tu. Treba iba chciet a nie vymyslat ako sa to neda,ale ako s ato da. JA som na svoje zdravotne problemy nasla aj tu vela rad a odpovedi, aj ked je tu tolko zbytocnych tem. TAkym sa nevyhnes bohuzial, s tym nic neurobis.

schelby

alica nechapes ako som to myslela, ani ja sa tam neradim medzi nejaky typ, ide o princip, preco stale muzi musia utocit na zeny,ako na nejake primitivky? Stale to nechapes? Tak mohol do svojhos tupidneho textu zahrnut aj takych muzov, ktori tu pisu take temy ktore mu tak velmi vadia. Neviem o co mu islo. S touto temou aj tak nic nedosiahne, neprestanu s atie blbe temy nove a nove tvorit. Ved aj mne idu oci vypadnut a nervy mam ked 5x za den citam ze co ak som tehotna a podobne, ale tak my to nezmenime, na to je tu niekto iny, aby sa staral o toto forum a asi vie co robi.

melissaa

ak už nemá byť uvádzaná značka, tým pádom by nemali byť uvádzané napríklad ani názvy liekov, čím by sa nedalo písať a informovať ani o ich účinku,riziku užívania atď. z čoho vyplýva, že toto fórum by vôbec nemalo zmysel.

agaven

sice mohol utočit aj na mna ale čo neva hehe magiu nečitaj ani uskost terminator mama tam dost ludi čo ma chapu aj ma pozbudzuju atd.

alicakl

V každom prípade v texte definoval,pre aké ženy je táto téma otvorená.Ja sa neradím ani medzi jeden typ,takže mňa to neuráža