Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podľa vás škodí na pleť make-up?

Príspevok v téme: Podľa vás škodí na pleť make-up?
je to tak?

ahojte mám celkom v poho pleť až tak na kruhy .. a kupila som si make-up.. kupila som si drahší loreal- infalible... a chcem sa vás opýtať.. že či makeup.. ako na tvári nejak škodí či sa nezačne nejak pleť mastiť.. aelbo tiež pory.. alebo nejaké pupiky alebo celkovo či sa mi nemôže pleť.. nejak zoškaredieť.. teda sflakatieť... alebo tak zostárnuť.. ja nepoužívam stále makeup ale tak asi 2-3 krat do týždna skôr 2x:_D a používam aj krémy a čistiacu pleť.. vodu.. tak dakujem za rady.. :)

kikina

kiwi- aj ja si myslím... veď si len čuchnite k špirále a hneď ucítite chémiu :D aj keď všade píšu že to bohvieako vyživuje :D jediná výhody špirály je, že pravidelných používaním sa ti riasy pekne vytvarujú... teda sestra čo sa nemaľuje ich má úplne rovné aj namaľované a ja mám pekne tvarované tak viac do horaa :P najlepšie je používať prírodnú špirálu, aj keď tie sa chemickým asi nevyrovnajú...

kiwi

podla mna make-up v pohode, skor by ma celkom zaujimalo ako to je s mascarou... licim si oci takmer denne a fakt neviem, ci by tie moje mihalnice neboli lepsie, keby som si ich nikdy nezacala malovat.

lilly2

larvinka, ja som nenapisala,ze clinique je tu bozstvo, a ani ze astor je zly. Ja som toho uz tiez poskusala hodne a netvrdim, ze pouzivam diora. Ale napisat, ze astor a spominane znakcky su na jedno kopyto, je ako napisat, ze astor je rovnaky ako miss sporty alebo constance caroll {ci jak sa to pise} :-D som si ista, ze nje su a ze so mnou budes suhlasit

larvinka

este som chcela dodat, ze tu na slovensku si vela zien mysli, ze o boze aka znacka, ten musi byt super, a pri tom ked som bola vo francuzsku, tam je tato kozmetika taka bezna ako u nas astor, alebo maybelline. tam ma tuto kozmetiku fakt skoro kazda druha zena, aj chudobnejsie, takze si nemylsim ze su take neporovnatelne s tymi
"obycajnymi"

larvinka

poskusala som toho dost, a myslim to vazne. mala som aj clinique, aj dior, lancome, vsetko mozne, a musim povedat na jedno kopyto. nehovorim ze su zle, ale nevidim rozdiel v nicom medzi nimi ,a tymi pristupnejsimi znackami.

lilly2

larvinka, to snad nemyslis vazne! Ak si aspon vyskusala makeup od clinique, tak by si nenapisala, ze sa kvalitou rovna astoru. To je smiesne {:-))))))

latika

Cena zavisi aj od reklamy, dovozu, distribucie, balenia - sklo, umela hmota.... Preto slovenska kozmetika nemoze byt rovnako draha, ale kvalitou sa moze kludne vyrovnat aj drahym zahranicnym znackam. Kebyze sa slovenska kozmetika distribuje do Francuzka napr., by bola tam vo Fr. omnoho drahsia ako tu na SR.

larvinka

nemyslim si ze to tak vo vacsine pripadov je. jasne ani ja by som si nekupila kozmetiku z ludovky, ale co sa tyka tych drahsich, platis si len ta zo, ze to vyrobil lancome, clinique alebo pod. a kvalitou su na takej istej urovni ako napr astor.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podľa vás škodí na pleť make-up? - Fórum - ZDRAVIE.sk