maturita 2009

ivanka174

ahojte baby práve som sa dozvedela, že 25.5 som ako prvá na rade zo SJ/L....bože ved ja to mám najhoršie môžem si vybrať takú tému čo nebudem vedieť.......najradšej by som chcela od 1 do 10.....vy sa literatúru učíte postupne??od stredoveku?? ako sa lit.vlastne najlepšie učí??mám medzi literatúrou striedať aj iné predmety?

aeshly

ahoj, ja si pozerám len tie najznámejšie obsahy diel, inak už len tak informatívne, juj, vEď ja budem rada ak prejdem, mala som za 4 roky otrasnú učiteľku so sjl a nič neviem.

uuzrokpo

caute,aj ja vam drzim prsty..:D uz som rok na vyske,len vam chcem povedat, ze sa zbytocne nestresujte, ono sa to zda ze je to hrozne tazke a kazdy si myslite ze nic neviete:) ale po tom vrazednom tyzdni zistite aka to bola fraska cela maturita...a o rok sa vas na nu ani nik neopyta..seci to zvladnete a budete este prekvapeni ako:)drzte sa

lenuliatko

taky pocit som mala aj ja.ale to prejde.je to blby pocit to je pravda lebo v tebe vyvolava pocit v tebe ze nic nevies.ale pritom to vies.takze len to prezit a bude dobre.

ivanka174

no veď aj mňa o dva týždne ale už teraz chytám žalúdočnú nervozitu....:-( aaach jaaaaaaaaj nech už máme potom