Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maturita 2009

zvedava19

majolenkkka dakujem :) si ma potesila :) a elinka123456 ja som to nasla na nasej skolskej stranke...tam sme to mali vypisane :)

majolenkkka

prve je ze kolko si mala percent z testu, druhe je ze kolko studentov od teba bolo horsich, a tretie je ze kolko percent si mala zo slohu :)

zvedava19

Ahojte,tak ako ste dopadli? A chcela by som sa opytat,ze preco su vysledky z maturity rozdelene do troch casti? Percento,percentil a pisomna? A pri kazdom si nejake percenta? Co to znamena?Dakujem :)

alz-bee

Ako sa hovori, po vojne je kazdy general a tak je to teraz asi aj u mna:-P ja som maturovala minuly rok a boli to nervy, bol to stres, ucila som sa len cez akademicky...ale kazdopadne vas nechcem strasit. Praveze vam chcem popriat vela stastia a vela psychickych sil..je to pre kazdeho (zrejme) prva velka skuska zivota a tak isto som bola aj ja z toho trosku nervozna, ze ako to dopadne. Ale zvladla som to a teraz, ked to porovnam so skuskovym, co mam na vyske, tak by som radsej este desatkrat maturovala:)) Vela stastia vam! :-))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maturita 2009 - Fórum - ZDRAVIE.sk