Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ja vs. muzi ...nechapem sa

Príspevok v téme: ja vs. muzi ...nechapem sa
iwetteee

mam problem s ktorym si neviem dat rady...stale ked sa zoznamim s nejakym sympatickym chalanom a pozve ma na rande, tak v pohode idem ...ale po viacerych stretnutiach sa vo mne nieco zrazu zmeni...a zrazu nemam zaujem sa s nim dalej stretavat..je to taky nepochopitelny blok, ktory neviem ovladnut..a to sa mi stale stava...nevie niekto poradit...aj ked mala by som v sebe hladat nejaky problem,nie??

evvka

Ja mam 22, takmer 23...ale nie som si ista ci je to o veku...lebo na mna to prislo az teraz..ked som bola mladsia, mala som vacsie sklony k stalosti ako teraz...ale u mna je vsetko nejak naopak..:)

alicakl

jáj,tak v tvojom veku som už bola s terajším mužom.to čo som písala ma tak držalo medzi 14-17.asi sme sa zle pochopili.ale v podstate to je jedno.každý dozrieva v inom veku

alicakl

Správne baby.Ak máte menej ako 30 :-))) tak len skúšajte.Bola som rovnaká-proste ak to bude ten pravý,nič podobné z toho o čom píšete vás pri ňom nenapadne.Takže len lovte ďalej.Lepšie pustiť ho lebo to nie je ono,ako byť s ním za každú cenu-čo ak by už iný nebol.Sú tu totiž podľa tých príspevkov aj také.Takže vám to schvaľujem.

evvka

hm..mne to skor pripomina, ze si asi ten typ baby, ktora ma tiez lovecke ambicie..a jednoducho chalan, ktory prejavi ocividny zaujem a velmi lahko by si ho do vztahu dostala-keby si chcela, ta omrzi..nie je dostatocne zaujimavy...Toto sa stava napriklad mne..tiez sa na niekoho zmotam a potom, ked zistim, ze to vobec nie je utopia ale kludne realita, dam od toho ruky prec...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ja vs. muzi ...nechapem sa - Fórum - ZDRAVIE.sk