Je lepšie sa rozísť?

Príspevok v téme: Je lepšie sa rozísť?
Genevie

ahojte, neviem si už rady. Som s priatelom rok a pol, velmi sa lubime ale od zaciatku vztahu sa natahujeme. Skoro kazdy den sme pohadani,on sa uraza, a ja mam byt takmer vzdy ta iniciativna...uz ma to nebavi, mam pocit ze kazdy sme ini, mame inu povahu a najma on akoby niektore moje vlastnosti nechcel akcetovat. Pred tym som zvykla chodit s kamoskami von, robila si niekedy vlastny progrem ale on ak mu oznamim, ze mam stretko sa urazi, nehovoriac, ak ich je pocas tyzdna viac. Ja potrebujem nejaku volnost vo vztahu.... vzdy som bola aj som verna, takze o nic neide ... len uz nejak nevladzem a je mi smutno, ze sa mame velmi radi ale akoby sme nevedeli spolu fungovat ....stalo sa aj vam nieco podobne?

zabicka1611

presne tak...tiez ho velmi lubim a nedokazem si bez neho predstavit zivot..asi preto vzdy pridem a ospravedlnim sa i ked hadka nebola mojou vinou :(( sme spolu 3 roky a 7 mesiacov!!

leerka

tak to mam aj ja chut niekedy s tym nasim vztahom tiez skoncit...ale potom predsa len to necham tak, lebo ho mam rada a nedokayala by som bez neho byt....ako dlho ste spolu?

zabicka1611

vies ked zvykne chodit nadranom tak mu sceny robim :DD on si to uvedomuje ze som sa vzdala vela veci, ale on je futbalista a po kazdom zapase a treningu ho chalani tahaju na pivo...a chodit s nim na treningy, strazit ho ako psika to nechcem....z casu na cas mu poviem co si o tom myslim...ale zakazat mu to, to zas nechcem...uz aj tak mam po krk reci co si o mne jeho kamosi myslia!!! a ver mi niekedy mam take nervy ze by som s takymto vztahom hned sekla!! :(

leerka

asi by som sa nedokayala kvoli chlapovi vzdat tejto veci...ved to je trosku pritiahnute za vlasy a aj hcore, ked sa takto sprava a hlavne, ked on sa moye chodit zabavat von s kamaratmi...ved mu aj ty urobi raz taku scenu, aby videl, ake to je...mozno si to uvedomi....kolko mate rokov?

zabicka1611

leerka - predstav si ze hej....lebo ma fakt nebavi pocuvat reci typu...kde som bola, s kym, preco a bla bla blaaa...aj ked som mu do telefonu dala moju kamosku aj tak neveril a ja nestojim o tie jeho reci kolo toho...radsej budem doma aby som mala pokoj...vies mna uz aj tak nebavia ziadne diskoteky a ked tak, zajdem za kamoskou domou ked som v meste a to je vsetko!! von sa chodievam prejst nanajvys so segrou..a take tie babske jazdy mi fakt nechybaju :)

zabicka1611

tak sa ho skus narovinu spytat, ze ci sa chce rozist??? ked to mojmu spomeniem tak sa hned skludni...a vtedy viem, ze ma ozaj lubi a ze sa snazi!!

Genevie

no ja si asi neviem celkom predstavit, ze by som sa mala vsetkeho vzdat co mam rada. Rada chodim do spolocnosti, s priatelom som takmer 20 denne, a prave preto mam niekdedy chut si povyrazit s kamoskami ... mne najma vadi to, ze je velmi urazlivy, skoro kazdy den sa urazi a je schopny sa hnevat a byt ticho aj 2 dni, ja uz ale nemam sil za nim chodit a ospravedlnovat sa, najma ak si nemyslim ze som urobila chybu. Nechce ma pochopit, ak mu nieco vysvetlujem, akoby to bolo pre neho nieco nenormalne ... rozmyslame obaja asi uplne opacne... hmm

zabicka1611

tak toto moc dobre poznam..tiez to mam tak..aj kvoli hluposti sa pochytime..ale ja mu vzdy vysvetlim co a ako sa veci maju, ze nechcem sa ospravedlnovat vzdy len ja aj ked mam pravdu!! a on si VDAKA BOHU vstupil do svedomia a je to o nieco lepsie!! lenze tiez sa mi nepaci ze on chodieva kazdu chvilu pit s kamosmi a ja musim byt doma!! no musim..vlastne chcem lebo raz sa stalo ze povedal "ved mozes chodit,mne to nevadi" a ked som bola vonku s kamaratkou tak sa nehorazne urazil a nebola s nim rec...odvtedy von nechodim..aj ked mi je to luto ze sa nestretavam s kamoskami radsej sa vzdam tohto ako jeho lebo bez neho si neviem zivot predstavit!! :(