Stopom po Európe-kto by šiel so mnou?

alzbee

Treba to spravit tak, ze kym baba stopuje, chalan je skryty za krikmi...a ked auto zastavi-chalan sa nenapadne vynori z krikov, ze akoze je uz vycurany a prekvapene povie-jeeej, tak predsa si nieco stopla? :D :D

katka35

to hej, ale muzovi tazsie zastavia, kamoska tak cestovala s frajerom a aj 8 hodin sa im stalo, ze cakali na stop. ludia sa aj boja zastavit, co ked by to boli zlodeji a predsa len muz ma vacsiu fyzicku silu

alzbee

Ja som tiez neraz nad takymto niecim premyslala...ale urcite by som nesla len s nejakou babou. Jednoznacne by som tam chcela mat aj chalana (nejakeho kamosa, ktoreho dobre poznam a nie len takeho cez net najdeneho)...a sice mam 20, ale mama s otcom by ma urcite nepustili, keby vedeli, ze by som sla len v spolocnosti dievcat...obcas sa ti chlapi naozaj zidu:)) :-P

katka35

davajte si ale pozor. nie je sranda, ked dakomu neznamemu nasadnes do auta a on zacvakne vsetky dvere. raz som to zazila v Turecku- nic prijemne

ivanka0322

ahoj budem mať 20, žiadne skúsenosti nemám, ale túžim niečo také zažiť, vyskúšať niečo nové...nielen stále ten stereotyp..