Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prezieram sa..

Príspevok v téme: Prezieram sa..
someone111

!!velmi prosim hlavne to citajte do konca...prezieram sa...fakt nehorazne..co mam robit prosim pomozte mi nemam sa na koho obratit..som typ cloveka ktory sa velmi zaobera vojim telom...ale verte nemam anorexiu ani som nikdy nemala..skor sa zacinam bat ze budem ochvilu bulimicka..a to ja fakt nechcem..pretoze ja si zdravie nicit nechcem...dnes som sa dokonca chcela predavkovat.vlastne sa za to hanbim..dokonca jem aj ked vobec niesom hladna..ja len viem ze ked sa neprestanem prejedat tak si raz ublizim...prosim neodsuzujte ma zato ze si nevazim hodnoty zivota..keby to bola pravda tak neprosim o pomoc..ku psychologovi nepojdem..nie preto ze sa hanbim ja vobec niesom ten typ..mam nato ine dovody..tak prosim vas..

/,/

prečítala som si o tvojom probléme. je to dosť vážne ak si chceš siahnuť na život. Ak môžem, napííšem ti na email. Myslím si, že by si sa potrebovala dostať do spoločnosti ľudí, ktorí by ti pomohli odreagovať sa od problémov, kt. riešiš sama.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prezieram sa.. - Fórum - ZDRAVIE.sk