Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Závislosť na partnerovi?!

Príspevok v téme: Závislosť na partnerovi?!
muneca_brava

dlhorocny vztah, on, chce bez nej aj dychat.. ale ona to nechape, bo uz dlhe roky "dycha" len pre neho..
je smutna, ze volny cas travi aj s kamosmi, na futbale.. bo ona vtedy sedi doma a caka, kedy sa on ozve..
jemu je luto,ze ona "za neho" vsetkych stratila.. ale on jej inych nezakazoval..
ked sa ona vyberie von s kamoskami,
cely cas mysli na neho a na to, ze radsej mohla byt s nim..
nechce to tak citit, ale citi to..

ako liecit zavislost na partnerovi???

uz to nevadi len jemu,
ale aj jej.. obtazuje jej to zivot,
pretoze by chcela visiet len na nom..

ako sa od neho odputat?
a zacat konecne slobodne zit???

poradite? :)))

Klasik12321

Ja to mam zase opacne - som zavisly na manzelke :) ale total. Ona ma niekedy prosi, aby som si ju chvilu nevsimal. Ale ked som sa jej pytal, do akej miery jej to vadi, tak mi povedala, ze je strasne rada, ze je pre mna taka pritazliva aj po vyse 20 rokoch... Ked dnes tie styridsiatnicky, ktore sa o seba staraju vyzeraju lepsie ako mnohe dvadsiatky - no tak ako si ma chlap pomoct a nevsimat si ich, ze ano? ;)))

Melania21

Ja mam podobny problém.Mám 21 rokov a som s priateľom 4 roky a asi som na ňom závislá neviem si pomôcť.Ráno keď vstanem moja prvá myšlienka je on , cez deň taktiež, a večer ked zaspávam znova to isté vkuse na neho myslím čo robí kde je.Na iné veci sa poriadne ani nesústredím.Je mojím vesmírom.Proste ho neskutočne ľúbim samozrejme že aj on mňa, podržal ma vo veľmi ťažkých situáciách za to som mu vdačná.nemám žiadne koníčky a von chodím raz za čas s babami na kávu no nie často,možno je to aj tým že som v hroznej situácii nemám prácu pretože sa starám o mamu lebo má nádor na mozgu čiže ju opatrujem za to síce dostávam peniaze ale starám sa ešte aj o brata ktorý má 6 rokov. Mama sa rozviedla ked som mala 10 rokov čo bol pre mmna hrozný zážitok. nemohla som mať oboch rodičov naraz bolo to fakt deprimujúce. A preto som šťastná že mám partnera ktorý pri mne stojí a ktorý mi dáva oporu a lásku lenže ja to s tou láskou asi prehánam lebo už som stratila aj väčšinu kamarátok kôli nemu.ked môžme stále sme spolu on chodí do práce a ja velmi žiarlim ked je s kamaratmi vonku alebo ked ide niekam chcem aby bol stále somnou... Možno je to aj tým že sa naši rozviedli ja neviem ale potrebujem pomoc... poradte mi čo mam robiť :(

ponozka

ahoj muneca! ja mam presne ten isty problem. len do teraz som nevedela o co ide. vadi mi ked ide von s kamaratmi, vadi mi ked ide von sam, vadi mi ked mi neodpise na sms, vadi mi ked sme von a on sa zacne rozpravat s kamaratom a mne sa chvilu nevenuje. myslela som ze je to v mojom nedostatocnom sebavedomi, ale teraz som prisla na to, ze som zavisla... vzdy som taka bola, aj pred tym, kym som nemala jeho, upla som sa na kamaratku - cely den som cakala kedy sa mi ozve... neviem co mam robit... pripadam si ako chudera. nic ma nebavi, cakam len na to, kedy sa mi ozve (ked spolu nie sme)... najhorsie je to, ze som kvoli nemu prerusila vsetky kontakty s kamaratkami a teraz ked som aj s nimi, tak sa zachvilu ospravedlnim a bezim za nim (a este si vycitam ze som nebola s nim). on ma aj posiela aby som za nimi isla, ale ked mna to nebavi a aj tak uz v podstate riadne kamosky nemam. na konicky som nikdy nebola, vzdy do vsetkeho len tak pichnem a hned ma to prestane bavit. Najhorsie je to, ze neublizujem touto zavislostou len sebe, ale hlavne jemu. vsetko mu vykrikujem - a preco si isiel von s kamaratmi, ked mne si povedal ze sa musis ucit? ako to, ze na nich si si nasiel cas? sme spolu vyse 3 rokov - kazdy (naozaj kazdy) den, ale nebyvame spolu

jajka001_

je to taky vztah - nevztah, mala by si si dat pauzu, nie si stastna, jemu na tom vztahu asi az tak nezalezi. musis sa od neho oslobodit az potom si mozes najst niekoho noveho lebo velmi na nom visis. pusti k sebe aj inych zasluzis si to.

sma

nie, pozname sa par rokov sprestavkami, je to komplikovane a nikdy by som necakala ze sa takto zamotam sama v sebe kvoli niekomu, uz vela krat som sa chcela vykaslat na to ale nikdy som nemala dost sil, potom pride cas kedy je to dobre a mam pocit ze az moc sa zdoveruje a aj prejavuje a potom pride nejaky zlom a znova je iny nervozny pise strucne, ale vzdy napise, neviem ako dalej, som sa zamotala.

sma

to mas este dobre ked ho vobec mas, ja mam problem trochu iny, ja riesim uz veeelmi dlho niekoho kto je jeden den taky a druhy iny, je nepristupny, raz mi lasku prejavi az moc a druhy raz "oddychuje" bezo mna, nestretavame sa casto nas "vztah" ani nieje vztahom len sa nejakym sposobom stale cakame, ale ja uz to dalej takto nemozem, nikoho si kvoli tomu nenajdem, pretoze stale musim mysliet nato co robi, kde je a pod. to uz je horsia zavislost na imaginarnom vztahu, co? :)) viete poradit aj mne, ako to mam vyriesit?

inak muneca-brava, radia ti tu dobre, chod zabavaj, prospeje to vztahu ...

jajka001_

toto je celkom bezny problem u zien, viazu sa na partnera, nie si jedina, len si musis najst riesenie, aby si sa netrapila. on robi dobre ze chodi von aj bez teba, ty by si to mala robit tiez, prinutit sa aj ked sa ti nechce, to mas ako s cvicenim :) najprv to nejde, nechce sa ti, ale ked uz to zacnes robit, zvyknes si na to a potom ani nechapes, ako si mohla sediet doma sama a trapit sa. uplne zbytocne. tak sa trosku premoz :))

muneca_brava

jajka, pripadam si ako nejaky kliest :(
ale dufala som, ze aj moj princ bude taky..ale nie je..
je nejaky chalan taky???asi nie..
kazdy potrebuje isty druh "volnosti"..aby mohol dychat..
a ja to vsetko viem..
len ked dojde na ciny, na vsetko toto zabudnem :(((

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Závislosť na partnerovi?! - Fórum - ZDRAVIE.sk