Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

klarka12

no tak nejako to je aj u mna, akurat s tym mojim vztahom, co mam doma je to trosku zlozitejsie... asi mas do 30, ze? ako dlho sa stretavas s tym "svojim" zenacom? lubis ho? ... len ak chces.

milenka2

klarka12, nechcem sa tu velmi rozpisovat, predsa len chodi sem vela ludi, a nikdy nevies kto to precita, aj ked je to tu da sa povedat anonymne.
mam priatela, ale stretavam sa aj so zenacom, nie kvoli sexu. rozumieme si a ide hlavne o vyrozpravanie sa jeden druhemu.

klarka12

uz som zacinala mat pocit, ze tie moje prispevky snad nikto necita.. neskusis prezradit aspon cosi? podla toho, co pises to mame tak nejak podobne.:-)

klarka12

ahoj milenka2, prosim ta ty si milenka? alebo ako je to vlastne s tebou, ty si slobodny ci zadany clovek? ci ako?:)

rozmyslam

ok, som zena, zadana a byvala milenka.:) a milenka2 akosi som sa stratila v tom tvojom prispevku, k comu to bola vlastne odpoved?:-)))

milenka2

rozmyslam, neviem ci si chlap, ci zena, slobodný alebo zadany clovek.
si v sitaucii ked mas 18 a mas partnera. vies hned ci si ho vezmes? clovek je v situacii ked ma toho druheho, chodia spolu von, spoznavaju sa a kazdy den prinesie nieco nove. a chodis s niekym a cakas co bdue dalej. a podla okolnosti, a dalsich inych veci postupne vies co bude.

rozmyslam

zuzulik a cakas, ze by bol niekedy s tebou? alebo skor cakas, kym ho prestanes bavit a vrati sa do zabehanych kolaji, pripadne si najde nejaku novu?