Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

mariah

podla mna je chyba jednoznacne v chlapovi, keby nechcel nezacne si s inou, aj keby sa mu hadzala pod nohy. okrem toho poznam zenske ktore takto prebrali zenatych chlapov a pekne sa im to vratilo spät - zas si nasiel inu, dalsiu a dalsiu. bozie mlyny melu pomaly ale iste tak sa necudujte ked sa vam to preberanie chlapov vypomsti.
ja by som neveru neodpustila, kto sklame raz, spravi to znova a neda sa mu uz doverovat.
ale milenkam tiez nezavidim, stale su tie druhe v poradi, prisposobuju sa a chlap len slubuje ze sa rozvedie a aj tak sa vacsinou nerozvedie. preseru si cakanim cely zivot a potom zistia ze mohli byt davno niekde inde s normalnym chlapom.

darika

deborahhh
A nerozmyslala si nad tym si to vytrpiet par tyzdnov,mesiacov,ale zacat odznova?Pretoze len zo skusenosti mojej kamaratky,ti chcem len dobre poradit.Ona mala vztah so zenatym muzom asi 8 rokov.Neviem to presne.Zrazu zistila,ze jej roky pribudli,vsetky sme sa vydali,mame rodiny a ona sama.Nakoniec ten vztah ukonncila,pretoze zistila,ze tudy cesta nevede a rozisla sa s nim.Ten vztah sa skoncil asi pred 3-4 rokmi,ale ona je doteraz sama.Vies preco?Zrazu mala dost rokov nato,aby si nasla nieco co jej mozno mohlo vyhovovat predtym.Normalni chlapy uz boli bud zenati,alebo ostali ti,ktori mali radi zeny,alebo kasina,alebo boli vulgarni,alkoholici,ahresivni tyrani...Nie je to lahko,ale skus si premysliet co ocakavas od zivota v skutocnosti.Mozno ho milujes,ale ruku na srdce,chcela by si takeho isteho raz v zivote?Naozaj nie je istota,ze by si bola posledna.Myslis,ze by ta jeho deti raz mali radi?Nenavideli by ta.A on by tazko dal prednost tebe pred vykendami s detmi.Chlap nech je akykolvek,krv nie je voda,tu nevymenis a on si raz uvedomi,co sa dialo a bude im to chciet vsetko vynahradit.Ver tomu,ze mas naozaj malinku sancu byt s nim naozaj a stastna.Taky je zivot.Vsade sa pise o manzelstve,o Adamovi a Eve,o rodine,ale nikde sa nepise o podraze.Kym mas cas,ver,ze vsetko a vsetka boles raz preboli a ty budes raz stastna,ze si nestratila viac rokov.Lebo skutocne,zenaty chlap je tak krasny rozpravkar,ze sa sice krasne pocuva,ale rozpravka skonci malokedy happyendom.

deborahhh

kajka01 - ja by som velmi chcela byt snim, aby bol pri mne. Ale viem ,ze ma deti ktore miluje a nechcem aby odisiel z ich spolocnej domacnosti.. je to 50:50

kajka01

no odide k nej a co potom? najde si o par rokov zase milenku ak nie skor...ty to sama chces deborahhh?? aby k tebe odisiel?

kamoskaa

lebo diskutujeme, tak preto. len ma zaujimalo, ci jej drzis palce, aby k nej odisiel alebo aby si nasla slobodneho, alebo v com...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.