Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

zuzulik.

deborah, veď ani ja od neho nečakám rozvod. A na margo tvojho príspevku som sa ho opýtala včera, že: čo ku mne cítiš? A on, že nemôžem ti to povedať, lebo viem, že ty ma ľúbiš a ja by som ťa ešte viac pomotal. A vedela si, že je to láska beznádejná. A ja som mu povedala: Veď ja ani nechcem, aby si mi hovoril, že ma miluješ. Stačí ak mi povieš, že ti chýbam, že sa na mňa tešíš, že je ti so mnou dobre, že po mne túžiš a myslíš na mňa...Ale ty mi nič pekné nepovieš. A on zas to čo ten tvoj: Ak by som ťa nemal rád tak sa s tebou nestretávam. Ale nebudem ti to hovoriť, aby som ti nemútil hlavu. Nie som romantický tip. prepáč. A pretože ho milujem, tak mi toto stačilo. Asi mi nikdy nepovie, že ma ľúbi a ani nič pekné. Ale viem, že mu na mne záleží.
Deborah možno nás dve teraz odsúdia, že se hlúpe, ale láska si nevyberá....

deborahhh

zuzulik ja mam 23 rokov :) Ale fakt neviem co mam od neho cakat, ved nic take od neho nechcem, ani rozvod ani nic take. Len asi viac by mohol davat najavo city. Teraz neviem ci ma ma naozaj rad, alebo to hovori len pre moje uspokojenie. Ze ked uz som mu to povedala ja, tak.. :((

miska31

prečo podvadzaju svoje ženy ked ich miluju asi im niečo chyba vo vztahu ale stači sa rozpravat a povedat si čo chcem aa mat nejaku zmenu vo vztahu a potom asi ni je dovod podvadzat tak asi sa treba rozpravat a to je problem že malokto sa vo vztahu chce rozpravat

maruska001

preto ich podvadzaju lebo im to takto vyhovuje,nechcu steretyp..podla mna taki chlapi maju radi len samych seba

potkan

potom nechapem preco ked miluju svoje zeny ich aj podvadzaju, je naivne mysliet si ze miluju aj tie svoje zeny...skor by som povedala ze seba ale to tak na okraj.

pukiiina

ste naivne, miluju svoje zeny, take ako vy maju na sex, pri vas si iba kompenzuju to co im pri manzelkach chyba, bohuzial je to tak, vlastna skusenost

zuzlik.

Deborah: Tak toto sa stalo aj mne. a viac krát. akoby som toto písala ja. Aj ja mám vzťah so ženatým mužom a nikdy mi nepovedal, že ma ľúbi. Len keď sa ho opýtam čo ty, tak mi takto odpovie ako tebe. No akoby som toto písala ja. A ja mám 32 rokov. a ty?

...

co je to lubit aspon trosku? neexistuje take. bud lubi alebo nelubi. a ze je pri tebe, je pri tebe ked chce sex, alebo ked ho potrebujes, ze riesi s tebou problemy?